(VIDEO) Takiego nurkowania jeszcze nie widziałeś! Ta symulka to zupełnie “inny level”

fot: Screenschot
Opublikowane 28 listopada 2021, 13:46
0
0

W finale Copa Libertadores zespół Palmeiras Sao Paulo podejmował Botafogo Rio de Janeiro. Pierwsza z wymienionych drużyn wygrała mecz 2:1. Najbardziej pamiętnym wydarzeniem tego spotkania nie będzie jednak sam wynik, a zachowanie jednego z zawodników.

Po 90 minutach było 1:1 więc do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. Bramkę na wagę triumfu w Copa Libertadores strzelił Deyverson. Zawodnik ten zostanie jednak zapamiętany, przez coś jeszcze.

Chodzi o kuriozalną symulkę, jakiej dopuścił się w ostatnich sekundach meczu. Deyverson starł się z zawodnikiem Botafogo podczas walki o piłkę. Sędzia wówczas rozdzielił obu zawodników i lekko dotknął piłkarza Palmeiras.

Ten myśląc, że zrobił to rywal, padł jak porażony na murawę. Arbiter przeprowadził z nim rozmowę, ale obyło się bez kartonika. Oto cała sytuacja:

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!