Niedziela, 19 Maja, 2024

Kontuzja Neymara poważniejsza niż przypuszczano. Czeka go długa przerwa

Fot. YouTube / Screenshot
Opublikowane 30 listopada 2021, 12:17
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Neymar w ostatniej kolejce ligowej Ligue 1 nabawił się kontuzji. Najpierw zapowiadało się tylko na kilkudniową przerwę. Teraz jednak sprawa wygląda poważniej.

W niedzielnym spotkaniu PSG w końcu zadebiutował Sergio Ramos, na którego kibice czekali już od dobrych kilku tygodni. Niestety entuzjazm fanów francuskiej drużyny mocno przygasł pod koniec spotkania z powodu kontuzji jednego z ich czołowych zawodników.

Fot. YouTube / Screenshot

Kontuzja Neymara

Neymar w drugiej części spotkania został brzydko sfaulowany i upadł na murawę. Starcie okazało się na tyle poważne, że nie mógł on już kontynuować meczu, a murawę opuścił na noszach.

Najpierw przypuszczano, że skończy się na nadwyrężeniu stawu i że Brazylijczyk wróci za kilka dni do treningów. Poniedziałkowe badania przyniosły jednak znacznie poważniejszą diagnozę.

Okazało się, że Neymar skręcił staw skokowy i uszkodził więzadła. W tym momencie było już wiadomo, że absencja zawodnika będzie dłuższa. Kilka godzin później PSG wydało specjalny komunikat w sprawie zawodnika.

Oświadczono między innymi, że Neymar nie zagra od sześciu do ośmiu tygodni. Nie jest to jednak ostateczna decyzja i może się ona jeszcze zmienić. Klub w ciągu kolejnych godzin ma jeszcze informować o stanie zdrowia zawodnika i przewidywanej przerwy od gry.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments