Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Nowy zawodnik GROMDY! Grzegorz “Małpa” Czerny zawalczy na najbliższej gali GROMDA 7 (VIDEO)

fot. Instagram
Opublikowane 30 listopada 2021, 13:46
przez FW
0
0
2 komentarze

Już 10 grudnia tj. piątek odbędzie się kolejna edycja walk na gołe pięści spod znaku GROMDY! Na GROMDA 7 w walce wieczoru zobaczymy wielki finał, którego stawką jest aż 100 tysięcy złotych. Wezmą w nim udział Bartłomiej “Balboa” Domalik oraz Dawid “Maximus” Żółtaszek. Organizacja przedstawiła właśnie kolejnego debiutanta, który weźmie udział w krwawym turnieju.

Kilka dni temu pisaliśmy o nowych twarzach w GROMDZIE. Do największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce dołączyli m.in. Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński, Mateusz „Kowal” Kowalski trenujący w Rajewski Team Płock, czy doświadczony zawodnik Piotr “Łapa” Łapuć.

Grzegorz “Małpa” Czerny na GROMDA 7

Do GROMDY zawitał właśnie kolejny debiutant “Małpa”, czyli Grzegorz Czerny trenujący głównie w Fight Club Zielona Góra, czy również pod okiem doświadczonego trenera i dziewięciokrotnego Mistrza Świata K1 i Muay Thai – Tomka “Maku” Makowskiego w MAKU GYM.

Czerny ma za sobą walki m.in. w organizacji Makowski Fighting Championschip, czy HFO. To doświadczony i charakterny zawodnik, który nie boi się dawać krwawych walk, a gdy wchodzi do ringu daje z siebie wszystko!

Organizacja GROMDA w następujących słowach przedstawia postać “Małpy” – “W tej grze od bardzo dawna. Ale nie robi tego dla pieniędzy, czy aby komuś coś udowodnić. Robi to dla siebie i dlatego, że kocha walczyć. Agresywny, charakterny i bitny”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WALKI NA GOŁE PIĘSCI 4 MAŁPA GROMDA GROMDA. TV”
fot. GROMDA

-> Wykup dostęp i oglądaj GROMDA 7 na żywo

Kiedy i o której godzinie GROMDA 7? Data GROMDA 7

  • Wydarzenie: GROMDA 7
  • Data: sobota, 10 grudnia
  • Lokalizacja: Pionki
  • Walka wieczoru: Maximus vs Balboa
  • Godzina: 20:00
  • Transmisja: PPV (od 24,99 zł)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments