Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Piękne słowa Messiego w kierunku Lewandowskiego. To szpila dla France Football

Fot. YouTube / Screenshot
Opublikowane 30 listopada 2021, 10:11
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Internet od wczoraj wrze po tym jak Leo Messi, a nie jak wiele osób liczyło – Robert Lewandowski – zdobył Złotą Piłkę. Mimo tego słowa Argentyńczyka zasługują na wyróżnienie.

Wczoraj podczas gali w Paryżu potwierdziło się to, o czym donosiły różne źródła w ostatnich dniach. Faktycznie galę wygrał Lionel Messi, a nasz rodak – Robert Lewandowski – musiał zadowolić się drugim miejscem.

Co prawda Robert miał również swoje 5 minut na gali, ponieważ został nagrodzony nową nagrodą w plebiscycie dla najlepszego strzelca. Organizator poinformował o niej kilka godzin przed galą, a przez obserwatorów nazwano ją nagrodą pocieszenia. Wiele osób również kpi z jej wyglądu, który może sprawiać wrażenie, że wykonywano ją na szybko i byle jak.

Lionel Messi do Lewandowskiego

Leo Messi odebrał już siódmą Złotą Piłkę w swojej karierze i jest pierwszym piłkarzem w historii, który ma tak pokaźną kolekcję tych trofeów. Warto dodać, że nikt przed nim nie zdobył ich nawet sześciu.

Podczas swojej przemowy Argentyńczyk zwrócił się do Roberta Lewandowskiego i potwierdził to, co do czego wszyscy eksperci z całego świata są zgodni. Powiedział: “Robert, Ty zasłużyłeś na Złotą Piłkę w zeszłym roku. Powinieneś mieć tę nagrodę w swoim domu.” Po zakończeniu gali Messi w wywiadzie dla TVP Sport dodał również: “To wspaniały napastnik. Gra na niesamowicie wysokim poziomie i każdego roku jest jeszcze lepszy“.

Komentatorzy Złotej Piłki są bardzo podzieleni, co do tego, czy Messi słusznie w tym roku otrzymał tę nagrodę. Bardzo dużo osób twierdzi, że znacznie bardziej zasłużył na nią Polak. Ponadto wiele osób liczyło, że w tegorocznym plebiscycie France Football zrehabilituje się za ubiegły rok i wręczy ostatecznie dwie Złote Piłki. Za rok 2020 i 2021 wtedy. Niestety tak się nie stało, a podobna sytuacja miała już miejsce przed laty w tym plebiscycie i wtedy zaległą nagrodę wręczono.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments