Sobota, 18 Maja, 2024

Kolejna piłkarska osobowość staje po stronie Lewandowskiego! “On zasłużył w tym roku na Złotą Piłkę”

fot: YouTube
Opublikowane 1 grudnia 2021, 17:07
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

W poniedziałek odbył się plebiscyt Złotej Piłki. Wielu ekspertów oraz osób związanych z piłką nożną otwarcie wyraziła swoje niezadowolenie z werdyktu. Swoje “trzy grosze” do całej dyskusji dołożył także Zlatan Ibrahimović.

Szwedzki napastnik znany jest z ciętego języka i nietuzinkowych często kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem jednak jego opinia jest zgodna z branżowym ogółem.

Zlatan w rozmowie z Corriere della Sera został poproszony przez dziennikarza o wskazanie lepszego z dwójki Cristiano Ronaldo a Lionel Messi.

“Messi czy Ronaldo? Obaj są świetnymi piłkarzami. Z tego grona wybieram Messiego, ponieważ graliśmy razem w jednym zespole. Mamy relacje, tak jak dwóch profesjonalistów” – mówił Ibrahimović.

W rozmowie wtrącił jeszcze temat związany z Robertem Lewandowskim.

“Messi żyje dla futbolu, ale moim zdaniem Robert Lewandowski zasłużył na to, żeby w tym roku otrzymać Złotą Piłkę” – dodał w rozmowie dla Corriere della Sera.

O niesprawiedliwym potraktowaniu Lewandowskiego nie mówiły tylko polskie media. Głośno o całej sprawie było min. w Niemczech. Najlepsze komentarze do całej sytuacji można zobaczyć tutaj.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Otwieram konto, odbieram bonus

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments