Niedziela, 19 Maja, 2024

Złota Piłka: Lewandowski wiedział, że nie wygrał jeszcze przed wyjazdem do Paryża!?

fot: YouTube
Opublikowane 1 grudnia 2021, 10:37
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Tegoroczny plebiscyt Złotej Piłki pozostawia niesmak wśród wielu ekspertów. Po poniedziałkowej gali wychodzą na światło dzienne kolejne szczegóły z nim związane.

Wszyscy wiedzieli, że tegoroczna Złota Piłka trafi albo do Roberta Lewandowskiego, albo do Lionela Messiego. Wśród faworytów wymieniano jeszcze Jorginho, który ostatecznie zajął trzecią pozycję w plebiscycie.

Wiele źródeł donosiło na kilka dni przed rozstrzygnięciem plebiscytu, że zwycięzcą będzie po raz kolejny Argentyńczyk. Nikt jednak z nominowanych do końca nie puścił pary z ust. Dopiero chwilę przed finałem plebiscytu Robert Lewandowski wspomniał, że wiedział, po co jedzie do Paryża, i że niespodzianki nie będzie. Z tych słów można było wywnioskować, że najwidoczniej Robert faktycznie zna już wyniki plebiscytu.

https://twitter.com/IzaakChwist/status/1465413832088637446?s=20

Niemiecki “Bild” o Lewandowskim

Jak wskazują niemieccy dziennikarze, Lewandowski, jadąc do Paryża, wiedział już, że nie otrzyma głównej nagrody. Stąd też trudno było szukać rozczarowania na jego twarzy w momencie ogłoszenia wyników.

Już trzy dni przed galą wiedział, że będzie drugi za Messim. Lewandowski jednak pokazał prawdziwą wielkość. W swoim podziękowaniu za nagrodę dla najlepszego napastnika promieniał jak zwycięzca. Na miejscu była też jego mama Iwona i żona Anna” (tłum. sportowefakty.wp.pl) – możemy przeczytać w “Bild”.

Lionel Messi w swoim wystąpieniu oświadczył, że Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę za ubiegły rok i jego zdaniem powinien ją otrzymać od France Football. Co więcej, wygląda na to, że ten scenariusz jest nadal w jakimś stopniu prawdopodobny, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments