Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Trener Marcina Wrzoska z uznaniem o “Don Kasjo” po gali FAME 12: “Poważnie podszedł do walki z Marcinem. Zaimponował mi też tym, że jest tak…”

Trener Marcina Wrzoka z uznaniem o "Don Kasjo" po gali FAME 12: "Poważnie podszedł do walki z Marcinem. Zaimponował mi też tym, że jest tak..."
Fot. YouTube
Opublikowane 2 grudnia 2021, 11:39
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Marcina Wrzoska z uznaniem wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który zwyciężył pojedynek bokserski z byłym mistrzem KSW.

Na gali FAME 12 doszło do pięściarskiego starcia “Don Kasjo” vs “Polish Zombie”. Po pełnym dystansie sędziowie byli jednomyślni. W górę powędrowała ręka Kasjusza Życińskiego, jednak werdykt według wielu był kontrowersyjny i wygrać powinien Wrzosek.

Starcie było wyrównane, jednak sędziowie punktowali – 60-53, 59-55, 58-56. Punktacja pierwszego z arbitrów była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich. Między innymi Maciej Kawulski, który zwolnił Wrzoska z KSW, przyznał że według niego wygrać powinien “Polish Zombie”.

Sam fighter był wściekły po takim werdykcie i zapowiedział złożenie protestu. Po porażce został wyrzucony z największej polskiej organizacji MMA i aktualnie nie ma kontraktu z żadną federacją.

Prezes FEN zaprosił już Wrzoska na rozmowy i przyznał, że jest zainteresowany jego starciem z mistrzem Mateuszem Rębeckim.

Głos w sprawie pojedynku zabrał trener Wrzoska, który rozmawiał z kanałem “Koloseum”. Bartłomiej Samul przyznał, że nie zgadza się z decyzją sędziów i uważa, że “Polish Zombie” wygrał 4 z 6 rund. Przyznał jednak, że Kasjusz Życiński zrobił na nim wrażenie.

Nie mam nic do Kasjusza Życińskiego. Bardzo też go szanuję za osiągnięcia sportowe. On kocha boks. Nie mam nic do niego, jako do osoby. Zaimponował mi też tym, że jest tak przygotowany kondycyjnie i mentalnie.

Byłem zdumiony, że po kilku mocnych ciosach Marcina, Kasjusz nawet nie drgnął. Doceniam go, że ma mental do tego sportu. On poważnie podszedł do walki z Marcinem. Sumiennie się przygotował i obaj z Wrzoskiem dali bardzo dobrą walkę w boksie.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO