Czwartek, 25 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Co za mecz w Serie A! Lazio Rzym (prawie) odwróciło losy spotkania! Bramka Milinkovicia-Savicia ozdobą spotkania

fot: Screenshot
Opublikowane 2 grudnia 2021, 23:02
0
0

Osiem bramek, trzy czerwone kartki i wspaniała gonitwa ekipy Lazio Rzym. To wszystko mogli oglądać widzowie podczas meczu Lazio – Udinese. Ozdobą starcia została natomiast bramka Milinkovicia-Savicia.

W mecz lepiej weszli przyjezdni, którzy po bramkach Beto prowadzili już 0:2. Gola kontaktowego zdobył Ciro Immobile, lecz Nahuel Molina przed przerwą powiększył prowadzenie gości do 1:3.

Po powrocie na boisko gospodarze rzucili się do odrabiania start. W 51. minucie strzelił Pedro, a pięć minut później przepięknym uderzeniem popisał się Siergiej Milinković-Savić.

Trafienie Milinkovicia-Savicia z 56. minuty meczu Lazio – Udinese:

Minutę po wyrównaniu z boiska wyleciał Patric i Lazio musiało sobie radzić w osłabieniu. Udinese grało w przewadze przez 12 minut po czym straciło strzelca trzeciej bramki Nahuela Molinę.

Wydawało się, że sytuacja gości jeszcze bardziej się skomplikowała po tym jak Francesco Acerbi w 79. minucie dał prowadzenie rzymianom.

Udinese zdołało wyrównać w…dziewiątej minucie doliczonego czasu gry! Tolgay Arslan był tym, który skierował futbolówkę do bramki. Tuż przed końcowym gwizdkiem czerwoną kartkę obejrzał jeszcze Walace więc Udinese kończyło mecz w dziewięciu.

Podział punktów z pewnością nie zadowala ekipy Lazio. Rzymianie zajmują obecnie dziewiątą lokatę, a to jest ich trzecie spotkanie bez zwycięstwa. Udinese plasuje się na 14 miejscu.