niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaJerzy Brzęczek wróci na ławkę trenerską? Jest zainteresowanie klubu z Ekstraklasy!

Jerzy Brzęczek wróci na ławkę trenerską? Jest zainteresowanie klubu z Ekstraklasy!

Jerzy Brzęczek przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski w styczniu 2021 roku. To już prawie rok odkąd rozstał się z ławką trenerską. Teraz może na nią powrócić, bowiem zainteresowanie współpracą z nim wyraził jeden z klubów występujących w Ekstraklasie.

Jak podaje Przegląd Sportowy, Raków Częstochowa rozgląda się za nowym szkoleniowcem, który w niedalekiej przyszłości miałbym zastąpić Marka Papszuna.

Wiele wskazuje na to, że obecny szkoleniowiec zespołu z Częstochowy przeniesie się do Warszawy, by trenować z Legią. Papszun ma obowiązujący kontrakt do czerwca 2022 roku.

Jeżeli Marek Papszun nie zmieni klubu już zimą to bardzo możliwe, że stanie się to właśnie po wygaśnięciu kontraktu. Raków szykuje się już na taką możliwość, zbierając kandydatury osób, które mogłyby go zastąpić.

Wśród potencjalnych kandydatur przewija się nazwisko Jerzego Brzęczka. Taki ruch ma sens, bowiem Brzęczek jest wychowankiem Rakowa, w którym to trenował jeszcze w latach 80.

Dodatkowo po zakończeniu kariery piłkarskiej to właśnie w Rakowie zbierał trenerskie doświadczenie. Drużynę z Częstochowy prowadził w latach 2010-2014. W tym czasie Raków występował w II lidze (grupa zachodnia).

Oprócz Brzęczka media wymieniają jeszcze takich szkoleniowców jak Aleksiej Szpilewski, Jacek Magiera, Daniel Myśliwiec czy też Piotr Nowak.

Źródło: Przegląd Sportowy

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze