Środa, 22 Maja, 2024

Real Madryt zabezpiecza się przed odwetem PSG? Czuć strach na Santiago Bernabeu

Fot. YouTube / Screenshot
Opublikowane 3 grudnia 2021, 10:45
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia wkrótce zmieni barwy. Napastnik PSG najprawdopodobniej przejdzie do Realu Madryt.

Nie jest żadną tajemnicą, że PSG chciało za wszelką cenę zatrzymać u siebie Mbappe u siebie. Francuzów nie przekonywały nawet gigantyczne pieniądze, które oferował Real Madryt.

Przypomnijmy, że Królewscy proponowali za Mbappe 200 milionów euro. Dla wielu osób było to szczególnie zaskakujące, jako że 22-latkowi kontrakt wygasał za niecały rok. Napastnik chciał zmienić klub, ale PSG odrzuciło ofertę Hiszpanów.

Teraz wszystko wskazuje na to, że po wygaśnięciu kontraktu Mbappe trafi do Realu Madryt, a PSG nie zobaczy za niego nawet 1 euro. Strony będą mogły podpisać umowę już w styczniu. Natomiast będzie ona obowiązywać od kolejnego sezonu.

Real Madryt się zabezpiecza

Mimo iż dotychczas stosunki PSG z Realem były dobre, to Hiszpanie nieco obawiają się odwetu ze strony Francuzów. Jak informuje “Marca”, Francuzi mogą chcieć podkupić obecnych piłkarzy Realu.

W związku z tym Real Madryt zaczął zamieszczać bardzo wysokie klauzule odstępnego w kontraktach wszystkich swoich zawodników. I to nawet tych, którzy obecnie znajdują się w rezerwach klubu.

Źródło: Meczyki.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments