sobota, 22 stycznia, 2022
Strona głównaFame MMAArkadiusz Tańcula otwarty na walkę z Don Kasjo w klatce rzymskiej: "Zapraszam...

Arkadiusz Tańcula otwarty na walkę z Don Kasjo w klatce rzymskiej: „Zapraszam go. Ja z Kasjo mogę się bić, ale…”

Arkadiusz Tańcula przyznał, że jest otwarty na kolejny pojedynek w klatce rzymskiej. Tym razem może zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim.

Kibicom FAME bardzo spodobał się pomysł Jacka Murańskiego, czyli klatka rzymska o wymiarach 3×3 metry, w której zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Zwodnicy nie mieli zbyt wiele miejsca i byli zmuszeni do ciągłej wymiany ciosów, które jednak wyprowadzał jedynie „Aroy”.

Tańcula zmasakrował Murańskiego i być może zobaczylibyśmy nokaut, gdyby nie dyskwalifikacja „Murana” w czwartej odsłonie. Debiutant wyszedł z klatki z brutalnie rozbitą twarzą. Kibice nie mogą doczekać się, aż ponownie zobaczą takie starcie.

Podczas live’a Arkadiusz Tańcula został przez kibiców zapytany o starcie z Kasjuszem Życińskim. Freak fighter w ostatnim czasie odpuścił jednak formułę MMA i powrócił do boksu. W pojedynkach pięściarskich zmierzył się z takimi zawodowcami jak Norman Parke czy Marcin Wrzosek.

„Don Kasjo” pierwszą z walk przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Pojedynek z byłym mistrzem KSW również odbył się na pełnym dystansie, a o zwycięstwie decydował werdykt. Tym razem w górę powędrowała ręka freak fightera, co mocno nie spodobało się Wrzoskowi.

Co ciekawe, chwilę po pokonaniu „Polish Zombie” Kasjusz Życiński zmierzył się z włodarzem organizacji „Boxdelem”. W tej walce „Don Kasjo” był całkowitym faworytem i nieco odpuścił, bawiąc się ze swoim przeciwnikiem, który nie miał większych szans na zwycięstwo.

Arkadiusz Tańcula w odpowiedzi na pytanie kibica zaznaczył, że jak najbardziej jest zainteresowany pojedynkiem z „Don Kasjo”, który jest jedną z największych gwiazd organizacji FAME. „Aroy” nie chce jednak toczyć walki w formule bokserskiej.

Ja z Kasjo mogę się bić, ale w MMA, zapraszam go – powiedział Tańcula, który podkreślił, że może zawalczyć jednak tylko na zasadach MMA – Ale w MMA. Ewentualnie w klatce rzymskiej, nie ma problemu. Może być MMA w klatce rzymskiej.

Raczej jednak mało prawdopodobne, że „Don Kasjo” odpowie na słowa Tańculi. Freak fighter przyznał, że chce walczyć w boksie, w którym ma dużą przewagę nad pozostałymi zawodnikami FAME.

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Cezary Kulesza podał datę i miejsce prezentacji nowego selekcjonera reprezentacji!

0
Kibice cały czas czekają na oficjalną prezentację nowego szkoleniowca Biało-Czerwonych. Sprawa miała wyjaśnić się bowiem już 19 stycznia, lecz Cezary Kulesza postanowił jeszcze chwilę poczekać. Teraz podał dokładną datę, kiedy przedstawi nowego trenera.