Niedziela, 26 Maja, 2024

(VIDEO) Niesamowita obrotówka! Zamarł bez ruchu po potężnym kopnięciu na głowę! Nie wiedział, co się dzieje!

(VIDEO) Niesamowita obrotówka! Zamarł bez ruchu po potężnym kopnięciu na głowę! Nie wiedział, co się dzieje!
Fot. Twitter
Opublikowane 5 grudnia 2021, 14:30
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala UFC FIght Night w Las Vegas, na której doszło do fenomenalnego nokautu obrotówką. Zawodnik w nietypowy sposób zareagował na potężne kopnięcie.

W co-main evencie minionego wydarzenia Rafael Fiziev zmierzył się z Bradem Riddellem. Dla pierwszego z zawodników był to 12 pojedynek w formule MMA. Fighter mający spory doświadczenie w kick-boxingu świetnie radzi sobie w mieszanych sztukach walki.

Ma na swoim koncie 11 zwycięstw, w tym 7 przez nokaut i jedno przez poddanie. Przegrał jedyni w debiucie w UFC po kopnięciu i ciosach Magomeda Mustafaeva.

Natomiast Brad Ridell może pochwalić się podobnym bilansem. Zawodnik stoczył 12 pojedynków, wygrał 10 razy i poniósł dwie porażki. Dla fightera był to 5 pojedynek w największej organizacji MMA na świecie.

Od początku zawodnicy toczyli kick-boxerski pojedynek w stójce. Wymieniali zarówno ciosy, jak i kopnięcia, nie zamierzając sprowadzać walki do parteru. Obaj fighterzy mieli swoje momenty, jednak to Fiziev był znacznie bardziej opanowany i pewny w realizowaniu swojego planu.

Finalna akcja miała miejsce w trzeciej odsłonie. Kiedy Riddell próbował odskoczyć przy siatce, Fiziev trafił go w głowę fantastyczną obrotówką. Fighter nie padł od razu na deski. Zamarł w miejscu, jakby sam nie widział, co się stało. Po chwili spróbował poszukać obalenia, jednak nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Sędzia rzucił się, żeby przerwać starcie, a Riddell próbujący złapać nogi rywala, wylądował na macie i poniósł drugą porażkę w karierze. Po raz pierwszy przegrał przez nokaut techniczny.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO