Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Kacper Kozłowski trafi do giganta? Ten transfer będzie rekordem Ekstraklasy?!

fot: YouTube
Opublikowane 6 grudnia 2021, 18:31
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Jeden z najbardziej utalentowanych polskich zawodników Kacper Kozłowski na co dzień gra w Pogoni Szczecin. Młodym zawodnikiem już od jakiegoś czasu interesują się zagraniczne kluby. Teraz pojawił się temat przenosin do czołowego zespołu Premier League.

18-letni zawodnik ma za sobą już debiut w reprezentacji Polski. Kacper Kozłowski zdołał także pojawić się na boisku podczas Mistrzostw Europy. Mimo młodego wieku już jest podstawowym zawodnikiem Pogoni Szczecin.

Jeszcze przed sezonem sporo mówiło się o zainteresowaniu Kozłowskim ze strony Liverpoolu. Kilka dni temu pojawiły się głosy, że sprowadzić do swoich szeregów Polaka chce Brighton.

Obecnie dziennikarze TVP Sport donoszą o zainteresowaniu Kozłowski ze strony Manchesteru City. Czołowa drużyna Premier League miałaby być skłonna wyłożyć za niego około 10 milionów.

Dotychczas najdroższym zawodnikiem, jaki odszedł z Ekstraklasy, był Jakub Moder. Zawodnika Lecha Poznań opuścił Kolejorza za 11 milionów Euro. Bardzo możliwe, że ostateczna kwota transferu Kozłowskiego przebiłaby tę sumę.

Obecnie wartość rynkowa Kacpra Kozłowskiego to 8 milionów euro. Warto zaznaczyć, że Jakub Moder przed transferem do Brighton wyceniany był na 3 miliony.

Osoby pracujące w Pogoni Szczecin potwierdziły, że angielscy skauci byli obecni już na co najmniej kilku spotkaniach Ekstraklasy, w których to występował Kacper Kozłowski.

Źródło: TVP Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments