Niedziela, 19 Maja, 2024

To naprawdę się dzieje! Żona Jacka Murańskiego zawalczy w klatce FAME? Zaskakujący wpis “Murana”!

To naprawdę się dzieje! Żona Jacka Murańskiego zawalczy w klatce FAME? Zaskakujący wpis "Murana"!
Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 6 grudnia 2021, 08:19
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Być może swój debiut zaliczy kolejny członek rodziny Murańskich. Potwierdza to zaskakujący wpis na Instagramie Jacka. Tym razem ma być to jego żona.

Wygląda na to, że niedługo poznamy szczegóły w sprawie debiutu Joanny Godlewskiej-Murańskiej w formule MMA. Istnieje szansa, że dołączy ona do grona, w którym znajduje się jej syn Mateusz i mąż Jacek. Obaj bowiem mają za sobą pojedynki w największej polskiej organizacji freakowej.

Młodszy z Murańskich zawalczył już na FAME 10 ze skonfliktowanym Arkadiuszem Tańculą. Co ciekawe, w przeszłości byli oni kolegami, jednak aktualnie jest pomiędzy nimi naprawdę sporo złej krwi. Mieli więc do wyjaśnienia wiele spraw w klatce.

Pierwsze starcie wygrał Tańcula, a na FAME 12 mieliśmy zobaczyć głośny rewanż. Na tydzień przed galą okazało się jednak, że kontuzjowanego Mateusza zastąpi Jacek, który oświadczył, że zawalczy wyłącznie w tak zwanej klatce rzymskiej.

Pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem i dostarczył kibicom wielkich emocji. Starcie zakończyło się dyskwalifikacją Murańskiego w czwartej odsłonie. Do tego czasu przyjmował jednak ogromną liczbę ciosów od Tańculi.

Przy okazji walki Jacka w sieci pojawiło się wiele komentarzy, że brakuje jeszcze debiutu Joanny Godlewskiej-Murańskiej. Mamę Mateusz i żonę Jacka mogliśmy zobaczyć czy usłyszeć na kilku głośnych nagraniach, m.in. na filmie z treningu, podczas którego dopinguje swojego męża, krzycząc – Jedziesz “Muran”! Jedziesz z kur*ą!

Początkowo Jacek zapewniał, że jego żona nie zawalczy w formule MMA. Niedawno zmienił jednak zdanie. W serii Q&A na kanale “Ebe Ebe” przyznał, że być może będziemy mieli okazję zobaczyć w klatce Joannę Godlewską-Murańską.

Tym razem zamieścił na Instagramie tajemniczy wpis, w którym oznaczył włodarzy organizacji FAME. Szczegóły mamy poznać już niedługo.

– Hmmm… No cóż, pożyjemy, zobaczymy co z @joanna_godlewska_muranska dalej z @famemmatv szczegóły wkrótce od… samego źródła: @pasternak_rafal @krzysztofrozpara @wojtekgola @boxdel

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO