Czwartek, 23 Maja, 2024

(VIDEO) Niewolski nie odpuszcza Murańskiemu! Kolejne ostre słowa: “Tego śmiecia i mitomana trzeba obnażyć! Uwielbia się poniżać przed całą Polską”

(VIDEO) Niewolski nie odpuszcza Murańskiemu! Kolejne ostre słowa: "Tego śmiecia i mitomana trzeba obnażyć! Uwielbia się poniżać przed całą Polską"
Fot. YouTube
Opublikowane 6 grudnia 2021, 09:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Konrad Niewolski po raz kolejny wbija szpilę w Jacka Murańskiego, który na gali FAME 12 zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą.

Pojedynek odbył się w klatce rzymskiej, która była warunkiem “Murana”. Miała ona pomóc mu w starciu z bardziej doświadczonym rywalem, jednak w starciu nawet nie wyprowadził jednego celnego ciosu. Zaledwie kilkukrotnie kopnął “Aroya”.

Murański przez cztery rundy jedynie przyjmował na twarz potężny ciosy. Gdyby nie dyskwalifikacji być może zobaczylibyśmy nokaut, jednak Jacka uratowało to, że wciąż łapał się siatki i dwukrotnie ugryzł Arkadiusza Tańculę.

Po przegranej tłumaczył, że wyszedł do klatki z zaledwie jedną sprawną kończyną. W ostatnich wywiadach stwierdził, też że w rewanżu, kiedy będzie w pełni zdrowy, to Tańcula nie będzie miał już żadnych szans. “Muran” nie ma wątpliwości, że “Aroy” sam jest przekonany, iż tym razem poniesie porażkę.

Konrad Niewolski, który jest mocno skonfliktowany z Jackiem Murańskim, ponownie zabrał głos po gali FAME 12. Krótko po porażce pojawiło się nagranie, na którym śmieje się z “Murana”. Tym razem w ostrych słowach zapowiedział, że Murański będzie dalej kompromitowany w social mediach.

Reżyser ponadto liczy na to, że Jacek odpowie za zbrodnie, jakie popełnił w przeszłości. Niewolski bowiem oskarża go m.in. o handel ludźmi czy pedofilię. Zapewnia, że zbiera materiały, które finalnie zamierza wykorzystać przeciwko “Muranowi”.

– Kompromitacji Jacka Murańskiego ciąg dalszy, po tym, jak przed całą Polską zostały obnażone te jego opowieści spod żabki, jak bajki, legendy. Skompromitował się sam przed całą Polską. Już nawet dzieci się z niego śmieją. Został bohaterem tysiąca memów i śmiesznych filmików. Jadą po nim wszyscy. Gdyby miał odrobinę godności, gdyby rozumiał, na czym polega godność i honor, pochyliłby głowę i z pokorą przeprosił, zniknął.

– No kur*a dalej brnie. Dalej brnie w te kłamstwa, wymysły. Z drugiej strony to bardzo dobrze, ponieważ będziemy ten cyrk ciągnąć dalej, aż do momentu, kiedy on oczywiście musi skończyć w więzieniu, za rzeczy, które ta szmata robiła. Ale oczywiście na własne życzenie przeciągniemy go medialnie jak śmiecia. Ponieważ tego śmiecia, mitomana i pozera trzeba obnażyć.

– Ta idiota nie rozumie, że na ulicach wszyscy mu się śmieją w ryj. To nie jest Instagram, gdzie może zablokować. Tych wszystkich ludzi, którzy go palcem będą pokazywać, nie zablokuje. Życie to nie są media społecznościowe. Ta idiota tego nie rozumie. Publicznie tę kurwę przeciągniemy. Ponieważ on uwielbia się poniżać przed całą Polską. Cała Polska pomoże.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO