wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaKSW(VIDEO) Obrotówki w wykonaniu Kawulskiego. Szef KSW chce być jak Juras: "Kopię...

(VIDEO) Obrotówki w wykonaniu Kawulskiego. Szef KSW chce być jak Juras: „Kopię obrotówki i liczę na angaż w tańcu z gwiazdami”

Maciej Kawulski zamieścił na swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym pochwalił się swoją formą. Szef KSW chce kopać obrotówki jak „Juras”.

Maciej Kawulski jest nie tylko promotorem i współwłaścicielem największej polskiej organizacji MMA, ale również sam trenuje sporty walki. Na jego mediach społecznościowych co jakiś czas pojawiają się nagrania z treningów czy też zdjęcia i wspomnienia sprzed kilkunastu lat.

Między innymi możemy znaleźć fotografię z 2002 roku, która potwierdza, że Maciej Kawulski jest związany ze sportami walki przez całe swoje życie.

Co ciekawe, w 2003 roku szef KSW miał nawet okazję stoczyć amatorski pojedynek w formule MMA. Na gali MMA Poland 1 zmierzył się z Łukaszem „Skywalkerem” Lesem, który w zawodowej karierze wygrał 8 z 11 walk i bił się m.in. dla organizacji Strikeforce. Kawulskiemu udało się zwyciężyć pojedynek przez poddanie.

Tym razem na social mediach promotora pojawiło się nagranie z pracy na tarczach. Kawulski zaprezentował, jak wyprowadza kopnięcia obrotowe i przyznał, że chce robić to, jak Łukasz Jurkowski.

– Chce być jak „Juras”, więc kopię obrotówki i liczę na angaż w tańcu z gwiazdami 🤷🏼 Gardzę innymi talent show 🙄

Źródło: Instagram

- Advertisement -

2 KOMENTARZE

  1. No,no. Naprawdę jestem pod wrażeniem.Nie spodziewałabym się,ze po tylu imprezach jeszcze coś zostało z dawnych lat. Brawo Panie Kawulski tak trzymać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.