Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Obrotówki w wykonaniu Kawulskiego. Szef KSW chce być jak Juras: “Kopię obrotówki i liczę na angaż w tańcu z gwiazdami”

(VIDEO) Obrotówki w wykonaniu Kawulskiego. Szef KSW chce być jak Juras: "Kopię obrotówki i liczę na angaż w tańcu z gwiazdami"
Fot. Instagram
Opublikowane 7 grudnia 2021, 10:58
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze

Maciej Kawulski zamieścił na swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym pochwalił się swoją formą. Szef KSW chce kopać obrotówki jak “Juras”.

Maciej Kawulski jest nie tylko promotorem i współwłaścicielem największej polskiej organizacji MMA, ale również sam trenuje sporty walki. Na jego mediach społecznościowych co jakiś czas pojawiają się nagrania z treningów czy też zdjęcia i wspomnienia sprzed kilkunastu lat.

Między innymi możemy znaleźć fotografię z 2002 roku, która potwierdza, że Maciej Kawulski jest związany ze sportami walki przez całe swoje życie.

Co ciekawe, w 2003 roku szef KSW miał nawet okazję stoczyć amatorski pojedynek w formule MMA. Na gali MMA Poland 1 zmierzył się z Łukaszem “Skywalkerem” Lesem, który w zawodowej karierze wygrał 8 z 11 walk i bił się m.in. dla organizacji Strikeforce. Kawulskiemu udało się zwyciężyć pojedynek przez poddanie.

Tym razem na social mediach promotora pojawiło się nagranie z pracy na tarczach. Kawulski zaprezentował, jak wyprowadza kopnięcia obrotowe i przyznał, że chce robić to, jak Łukasz Jurkowski.

– Chce być jak “Juras”, więc kopię obrotówki i liczę na angaż w tańcu z gwiazdami 🤷🏼 Gardzę innymi talent show 🙄

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO