Czwartek, 28 Marca, 2024

(VIDEO) Dramat Chelsea Londyn! The Blues stracili pierwsze miejsce w ostatnich sekundach! Zadecydował przepiękny gol!

fot: Screenshot
Opublikowane 8 grudnia 2021, 21:02
0
0

To miała być formalność dla Chelsea, a jednak The Blues stracili w Petersburgu punkty, które zadecydowały o ostatecznym układzie miejsc w grupie H!

Chelsea Londyn i Juventus Turyn wymieniły się wygranymi w meczach bezpośrednich. Lepszy bilans bramkowy z tych spotkań wyciągnęła ekipa The Blues, więc w przypadku wygranej Starej Damy także potrzebowali trzech punktów w meczu z Zenitem.

Juventus wypełnił swój obowiązek i wygrał 1:0 na własnym obiekcie z Malmo. Chelsea prowadziła już od 2. minuty, kiedy to bramkę zdobył Timo Werner.

Jeszcze przed przerwą Claudinho i Sardar Azmoun wyprowadzili Zenit na prowadzenie. To nie była wygodna sytuacja dla The Blues, którzy widzieli, że Juventus wygrywał swój mecz do przerwy.

Napór londyńczyków przyniósł gola Romelu Lukaku zdobytego w 62. minucie. Timo Werner dał The Blues prowadzenie w 85. minucie. Wydawało się, że tu już nic się nie zmieni, a jednak! Magomed Ozdoev w samej końcówce spotkania popisał się przepięknym uderzeniem zza pola karnego, czym dał wyrównanie i zepchnął Chelsea na drugą lokatę.