Wtorek, 27 Lutego, 2024

GROMDA 7 PPV. Ile kosztuje? Jak wykupić? Transmisja PPV. Gdzie oglądać GROMDA 7?

fot. GROMDA
Opublikowane 9 grudnia 2021, 10:02
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już w ten piątek tj. 10 grudnia 2021 roku odbędzie się kolejny turniej GROMDY. Na GROMDA 7 w walce wieczoru zobaczymy wielki finał pomiędzy Bartłomiejem „Balboa” Domalikiem i Dawidem „Maximusem” Żółtaszkiem. Faworytem według ekspertów jest „Balboa”, jednak o tym kto zwycięży zadecydują pięści! Stawką tego pojedynku jest 100 tysięcy złotych i awans do turnieju o mistrzowski pas GROMDY. GROMDA 7 będzie transmitowana tylko w PPV. GROMDA 7 PPV jak wykupić? Gdzie oglądać GROMDA 7 PPV?

GROMDA 7 PPV

Walki w GROMDZIE odbywają się na dystansie 4 rundy po 2 minuty każda, z 1 minutową przerwą. Jeśli walka nie zakończy się po 4 rundach – odbywa się 5 runda tzw. runda dodatkowa bez limitu czasowego, aż do wyłonienia zwycięzcy. Starcie może zostać zakończone wyłącznie przez nokaut, TKO, poddanie się zawodnika, lub przerwanie przez lekarza.

Oprócz walki wieczoru na kibiców czekać będą trzy super-fighty z udziałem m.in. Rafała „Łazara” Łazarka, Piotra „Capo” Półchłopka, Krzysztofa „Żołnierza” Ryty czy debiutującego w walkach na gołe pięści Grzegorza „Małpa” Czernego. Pojedynki z udziałem wyżej wymienionych będą tylko przystawką, ponieważ kibice czekają przede wszystkim na kolejny turniej z udziałem ośmiu zawodników. Aż pięciu z nich będzie debiutowało w GROMDZIE, jak i walkach na gołe pięści.

Do gry wchodzi Piotr „Łapa” Łapuć, Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński, Mateusz „Kowal” Kowalski, Krystian „Krycha” Cieślik i Artur „Gołąb” Gołembiewski. Zawodnicy, którzy walczyli w przeszłości w GROMDZIE i zawalczą w turnieju GROMDA 7 to Damian “Góral” Górski, Daniel „Hunter” Więcławski i Adam „Psycho” Lazar.

Gdzie oglądać GROMDA 7?

GROMDA 7 odbędzie się w Pionkach. Liczba biletów jest mocno ograniczona. Łącznie na karcie walk zobaczymy aż 11 pojedynków w tym wielki finał „Balboa” vs „Maximus”.

Transmisja odbędzie się w systemie PPV i dostępna jest już od 24,99 zł! Gala rozpocznie się w piątek, 10 grudnia o godzinie 20:00.

-> GROMDA 7 – kup PPV

GROMDA 7 PPV – jak wykupić?

Aby wykupić dostęp PPV na GROMDA 7 wystarczy kliknąć tutaj. Następnie należy się zalogować/zarejestrować i wybrać interesujący nas pakiet.

Do wyboru mamy 3 warianty PPV na GROMDA 7. Pakiet „Basic„, który daje nam dostęp do transmisji LIVE oraz pakiet „Premium„, gdzie mamy również dostęp do gali na 7 dni po jej zakończeniu.

Ostatni pakiet to „VIP”, który daje również dostęp do gali GROMDA 6/7.

Najtańsza opcja to wariant „BASIC„, który kupimy już za 24,99 zł.

Dostęp do GROMDA 7 wykupisz tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments