środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaKSWMaterla zmierzy się z Pudzianem? Szef KSW chce takiego pojedynku! "90% Polaków...

Materla zmierzy się z Pudzianem? Szef KSW chce takiego pojedynku! „90% Polaków chciałoby tę walkę zobaczyć. Czy do niej dojdzie?”

Maciej Kawulski zabrał głos w sprawie sportowego freak fightu, który przyciągnąłby ogromną liczbę kibiców. Chodzi o walkę Michała Materli z Mariuszem Pudzianowskim.

W ostatnim pojedynku „Pudzian” w zaledwie 18 sekund ciężko znokautował senegalskiego „Bombardiera”. Szybko pojawiły się głosy, że powinien stanąć do walki ze znacznie bardziej wymagającym przeciwnikiem.

Pudzianowskiemu wyzwanie rzuciło wielu fighterów, w tym m.in. Mamed Khalidov, Phil de Fries, czy właśnie Michał Materla. Niestety „Pudzian” odpowiedział jedynie Erko Junowi, którego już raz pokonał. Kibicom jednak mocno nie spodobał się pomysł kolejnej walki z Bośniakiem, chcą oni zobaczyć bardziej emocjonujące zestawienie.

Głośno zrobiło się o pomyśle na walkę Pudzianowski vs Materla. Podczas ostatniego Hejt Parku, w którym uczestniczył „Cipao” i Maciej Kawulski, szef KSW przyznał, że jest jak najbardziej zainteresowany takim pojedynkiem.

To jest moim zdaniem interesująca walka! Nawet nie wiedziałem, że Pudzian mówił. Natomiast, gdybyś mnie zapytał dzisiaj, czy ja bym chciał zobaczyć tę walkę, to jasne, że bym chciał. A kto by nie chciał? – powiedział Kawulski.

W odpowiedzi Materla zaznaczył, że już wcześniej wyraził chęć walki, jednak zainteresowany musi być również Pudzianowski Ja już powiedziałem przecież. Prosiłem o to.

Szef KSW wyjaśnia, że nie jest to łatwe zestawienie do zrealizowania. Być może jednak w przyszłości dojdzie do takiej walki. Jak wiadomo, Materla powrócił do organizacji na dłużej i podpisał kontrakt na kilka pojedynków.

– Ja rozumiem, że to jest cały czas ten Pudzian, który nosi te ciężary, ale zobacz, kogo on zlał! Nastula… Sprawdź tych przeciwników. To jest naprawdę kawał konia i moim zdaniem 90% Polaków chciałoby taką walkę zobaczyć.

Czy do niej dojdzie? No strasznie trudny kaliber. I to są właśnie te ciężary, to jest moje sudoku, które muszę każdego dnia układać. A to nie zawsze się da.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

PSG chce się pozbyć Neymara. Media: „Jego następcą może być Lewandowski!”

0
Wyczerpała się cierpliwość Paris Saint Germain. Według informacji "El Pais" paryżanie szukają sposobu na pozbycie się Neymara. W grę wchodzi transfer definitywny lub wypożyczenie. Niektóre źródła donoszą, że taki ruch może otworzyć drzwi do gry w Paryżu Robertowi Lewandowskiemu.