środa, 18 maja, 2022
Strona głównaGROMDA(VIDEO) "Capo" brutalnie rozbija rywala w drugiej rundzie! Ciosy "Żołnierza" nie robiły...

(VIDEO) „Capo” brutalnie rozbija rywala w drugiej rundzie! Ciosy „Żołnierza” nie robiły na nim żadnego wrażenia!

Właśnie trwa siódma edycja GROMDY, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z walki Piotr „Capo” Półchłopek vs Krzysztof „Żołnierz” Ryta

Obaj zawodnicy bez żadnej kalkulacji rzucili się z ciosami. Żołnierz trafił mocnym uderzeniem, ale nie zrobiło to wrażenia na Capo, który po chwili zaczął zyskiwać przewagę. Potężnymi ciosami na korpus posłał rywala na deski. Po chwili doszło do ostrej wymiany. Żaden zawodników nie trzymał gardy. Capo przyjął dwa mocne ciosy, ale w ogóle ich nie odczuł. Żołnierz padł na deski. Powrócił, ale szybko ponownie Półchłopek posłał go na matę. Tym razem uratował go gong.

Żołnierz dwukrotnie zaatakował serią na korpus i od razu na głowę rywala. Capo niewzruszony odpowiedział ciosami, po których rywal padł na deski. Żołnierz ponownie powrócił. Capo cały czas szedł do przodu i trafiał mocnymi na korpus i głowę przeciwnika. Tym razem Ryta nie był już w stanie się podnieść.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze