środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaGROMDA"Psycho" zmieciony z ringu GROMDY! Kibice wściekli na sędziego! "Sędzia ch*j" (VIDEO)

„Psycho” zmieciony z ringu GROMDY! Kibice wściekli na sędziego! „Sędzia ch*j” (VIDEO)

Właśnie trwa siódma edycja GROMDY, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z pierwszego półfinału GROMDA 7 „Łapa” vs „Psycho”

Psycho w swoim stylu ruszył agresywnie i trafia mocnym ciosem, po którym rywal poleciał na liny. Łapa ruszył do ofensywy i wdał się w mocną wymianę z Psycho. Żaden z zawodników nie kalkuluje. Obaj wyprowadzają ciężkie ciosy. W końcu Łapa trafia mocniej i Lazar pada na matę. Psycho wraca do walki. Chwilę przed zakończeniem zawodnicy trafili lewy na lewy, który wstrząsnął jednym i drugim.

Zawodnicy nie tracą czasu i ruszają na siebie z ciosami, które dochodzą z jednej i z drugiej strony. Psycho bije coraz mocniej. Łapa odczuwa ciosy, ale w końcu ciężkim prostym trafia i nokautuje! Narożnik poddaje Psycho! Koniec walki! Lazar wściekły na miękkich nogach próbuje opuścić ring. O mało nie doszło do awantury z sędzią!

Pscyho po walce wyjaśnił, dlaczego wściekły ruszył w kierunku sędziego:

YouTube video
- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

PILNE! Krzysztof „Diablo” Włodarczyk wraca za kratki! „Jestem załamany…”

0
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk we wtorek 1 lutego ponownie musi stawić się w Zakładzie Karnym, gdzie odbędzie resztę wyroku. Za kratkami według potwierdzonych źródeł spędzi ponad 5 miesięcy! Pięściarz komentuje zaistniałą sytuację i nie ukrywa, że to dla niego bardzo ciężki czas.