środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaGROMDARywal "Huntera" przed GROMDA 7: "Wywodzę się z chuligańskich zadym. Boksowałem amatorsko..."

Rywal „Huntera” przed GROMDA 7: „Wywodzę się z chuligańskich zadym. Boksowałem amatorsko…”

Już dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się turniej GROMDA 7. W walce wieczoru zobaczymy wielki finał pomiędzy Bartłomiejem „Balboa” Domalikiem i Dawidem „Maximusem” Żółtaszkiem – stawką pojedynku jest 100 tysięcy złotych! Wczoraj byliśmy świadkami losowania turniejów oraz super fightów. Gdzie oglądać GROMDA 7 PPV?

W turnieju bierze udział Daniel „Hunter” Więcławski. Doświadczony zawodnik walk na gołe pięści wchodzi ponownie do gry i zamierza zdominować swoich rywali. Tym razem obiecuje, że przeczytał regulamin i nie zostanie zdyskwalifikowany, jak w ostatniej walce na GROMDA 4.

Kibice martwią się co będzie z jego rywalem, ponieważ niepozornie wyglądający „Bzik” według praktycznie wszystkich jest skazywany na porażkę. Czy będzie inaczej i okaże się czarnym koniem turnieju? Przekonamy się już dziś o 20:00!

Więcławski zmierzy się z 20 kg lżejszym Piotrem „Bzik” Dembińskim, o którym nie wiemy praktycznie nic. W wypowiedzi po ważeniu powiedział, że ćwiczył boks amatorsko, a doświadczenie wyniósł z ulicy i walk chuligańskich.

„Nie będzie najłatwiej ale myślę, że będzie dobrze. GROMDA fascynowała mnie od samego początku, a wywodzę się z chuligańskich zadym. Boks trenowałem amatorsko. Miałem okazję obejrzeć walki Huntera i będzie ciężko. Na miękko damy radę.” – powiedział wyraźnie zdenerwowanym głosem „Bzik”.

Kurs na „Bzika” wynosi aż 5.25. Więcławski jest zdecydowanym faworytem. Na jego wygranej nie zarobimy praktycznie nic… kurs to 1.10. GROMDĘ obstawisz tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera – BetClic. Wystarczy otworzyć konto tutaj, a na start otrzymasz „CASHBACK” do 550 zł.

Transmisja odbędzie się w systemie PPV i dostępna jest już od 24,99 zł! Gala rozpocznie się w piątek, 10 grudnia o godzinie 20:00.

-> GROMDA 7 – kup PPV

WIDEO:

YouTube video
- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze