(VIDEO) Ale to zmieścił! Fenomenalny gol w Bundeslidze

Opublikowane 10 grudnia 2021, 23:10
0
0

W meczu otwierającym 15. kolejkę Bundesligi FC Koeln grało z Augsburgiem. Przyjezdni wygrali ten mecz 0:2, a bramkę ustalającą końcowy wynik spotkania można oglądać w nieskończoność.

W Koloni miejscowi podejmowali znajdujący się w dolnej strefie barażowej FC Augsburg. Dla przyjezdnych była to pierwsza wyjazdowa wygrana w tym sezonie.

W pierwszej połowie przeważali nieco goście, ale nie zdołali oni potwierdzić tego bramką. Po powrocie na murawę inicjatywę starali się przejąć gospodarze.

Niemniej jednak to właśnie ekipa przyjezdnych otworzyła wynik spotkania. W 72. minucie Andre Hahn wpisał się na listę strzelców. Rezultat na 0:2 w 88. minucie ustalił Niklas Dorsch. Zawodnik Augsburga popisał się słusznej urody uderzeniem.

Poniżej skrót całego spotkania. Bramka Dorscha od 00:31

Źródło: YouTube