środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaGROMDA(VIDEO) "Góral" wyniesiony na noszach! Próbował walczyć skacząc na jednej nodze!

(VIDEO) „Góral” wyniesiony na noszach! Próbował walczyć skacząc na jednej nodze!

Właśnie trwa siódma edycja GROMDY, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z walki Grzegorz „Małpa” Czerny vs Damian „Góral” Górski

Małpa od razu rzucił się na rywala i zepchnął go za liny, po czym zawodnicy wylądowali na macie. Góral doznał kontuzję nogi, jednak walczy dalej, skacząc na drugiej nodze. Małpa zamiast walczyć na pięści, rzucił się w przeciwnika i wylądował z nim na deskach. Górski wrócił do walki, ale skacząc na jednej nodze, nie miał żadnych szans. Po kolejnych ciosach wylądował na deskach i tym razem decydował się zrezygnować z dalszego starcia.

YouTube video
- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze