wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Awantura za kulisami GROMDY! Przepychanka pomiędzy Ewą Brodnicką i narzeczoną Artura...

(VIDEO) Awantura za kulisami GROMDY! Przepychanka pomiędzy Ewą Brodnicką i narzeczoną Artura Szpilki!

Takiej awantury raczej nikt się nie spodziewał. Podczas GROMDY doszło do konfrontacji pomiędzy narzeczoną Artura Szpilki i Ewą Brodnicką.

Za nami gala GROMDA 7, na której odbył się wielki finał o 100 tysięcy złotych. W głośnym pojedynku „Balboa” w drugiej rundzie ciężko znokautował 30-kilogramów cięższego „Maximusa” i zgarnął nagrodę.

SPRAWDŹ WYWIAD ZE ZWYCIĘZCĄ WIELKIEGO FINAŁU „BALBOĄ”:

YouTube video

Do zaskakującego starcia doszło za kulisami. Na gali pojawiła się narzeczona Artura Szpilki, który podczas wydarzenia gościł w studio u Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego.

Do zaskakującego starcia doszło za kulisami. Na gali pojawiła się narzeczona Artura Szpilki, który podczas wydarzenia gościł w studio u Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego. Kamila Wybrańczyk spotkała polską bokserkę Ewę Brodnicką i doszło do awantury.

Freak fighterka i była mistrzyni świata starły się na oczach świadków, jednak jak szybko zauważyli Internauci, wygląda to na ustawioną awanturę. Kilka osób zgodnie stwierdziło, że zapewne będzie to promocja ich nadchodzącego pojedynku w formule MMA.

Ewa Brodnicka niedawno powróciła bowiem do treningów. Była mistrzyni WBO w kategorii piórkowej w sierpniu zadebiutowała w klatce MMA. Na gali High League zmierzył się z Anielą Bogusz znaną jako „Sexmasterka” albo „Lil Masti”.

Dużym zaskoczeniem był wynik tego pojedynku, gdyż freak fighterka w trzeciej odsłonie rozbiła byłą mistrzynię świata. Po walce Brodnicka przekonywała, że tak naprawdę nie przegrała z rywalką, tylko z kontuzją.

Natomiast Kamila Wybrańczyk ma na swoim koncie już trzy pojedynki. W debiucie na FAME 9 poddała w drugiej rundzie „Zusje”. Na kolejnej gali zawalczyła o pas organizacji, jednak przegrała po niejednogłośnej decyzji z Martą Linkiewicz.

Ostatni raz widzieliśmy ją w akcji na FAME 12. Zmierzyła się z Anną Andrzejewską i tym razem również przegrała po werdykcie sędziów.

Czy dojdzie do starcia pomiędzy Kamilą Wybrańczyk i Ewą Brodnicką? Poniżej możecie sprawdzić, jak wyglądała awantura za kulisami GROMDY:

Źródło: Twitter

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.