wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMANajman twarzą w twarz z "Miśkiem z Nadarzyna"! Zapowiada najlepszą formę od...

Najman twarzą w twarz z „Miśkiem z Nadarzyna”! Zapowiada najlepszą formę od 15 lat: „Spróbuję zrobić kaloryfer do tej walki!”

Do sieci trafiła oficjalna zapowiedź kolejnej walki Marcina Najmana. Freak fighter w przyszłym roku zmierzy się z byłym gangsterem.

„El Testosteron” w październiku powrócił z kolejnej już emerytury. W lutym ogłosił, że definitywnie kończy karierę i nie ma już żadnej szansy na jego powrót do sportów walki, ze względu na wiek czy też kontuzje, przez które coraz trudniej się przygotowywać.

Wystarczyło zaledwie kilka miesięcy, żeby ogłosił, że powraca i to na dłużej. Najpierw zmierzył się z „Rysiem Szczeną”, który jak się okazało, wszedł do klatki pijany. Najman skończył kilkadziesiąt kilogramów lżejszego rywala w 17 sekund i jest to najszybsze zwycięstwo w jego karierze, ale także walka, w której miał największe szanse.

Przed „El Testosteronem” wiele pojedynków. Jednym z nich będzie starcie z „Miśkiem z Nadarzyna”, do którego dojdzie na gali MMA-VIP 4 w lutym. Ta informacja została potwierdzona podczas konfrontacji na kanale MMA-Bądź na bieżąco.

Mogę wam zagwarantować, że zrobimy to na sportowo, ale to będą bardzo ciężkie grzmoty – zapowiedział Marcin Najman.

Jego rywal Mirosław Dąbrowski mocno przygotowuje się do debiutu w klatce. Przeszedł prawdziwą przemianę. Zaczynał od 148 kilogramów i zrzucił już ponad 30. Aktualnie waży mniej niż Marcin Najman.

Co ciekawe, „El Testosteron” zdradził, że przed starciem z Dąbrowskim będzie miał jeszcze inne pojedynki. Najman zamierza być w świetnej formie i zapowiedział, że jego celem jest zrobienie do walki kaloryfera:

Planuję zrobić najlepszą formę fizyczną od 15 lat, to teraz zabrzmi być może bardzo szaleńczo, ale ja nawet spróbuję zrobić kaloryfer do tej walki. To nie będzie w lutym moja jedyna walka. Może się tak zdarzyć, że ja będę miał w lutym dwa albo trzy pojedynki.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.