(VIDEO) Co za gol Calhanoglu! Koniecznie zobacz tę bramkę

Opublikowane 12 grudnia 2021, 23:40
0
0

Inter Mediolan pokonał na San Siro 4:0 Cagliari Calcio. Ozdobą spotkania został gol zdobyty przez Hakana Calhanoglu.

Tuż przed upływem pół godziny gry Lautaro Martinez zamienił na bramkę dośrodkowanie Hakana Calhanoglu. Argentyńczyk przed gwizdkiem na przerwę mógł jeszcze podwyższyć wynik, ale nie wykorzystał jedenastki podyktowanej za faul na Dumfrisie.

Sześć minut po powrocie na murawę prowadzenie Nerazzurrich podwyższył Alexis Sanchez. Reprezentant Chile wykorzystał dogranie na centymetry wystosowane przez Nicolo Barellę.

W 66. minucie bramkę na 3:0 zdobył Hakan Calhanoglu. Turecki zawodnik popisał się przepięknym strzałem zza pola karnego.

Dwie minuty później gola zdobył jeszcze Lautaro Martinez, któremu asystował Nicolo Barella. Więcej bramek tego dnia na San Siro już nie padło.

Inter Mediolan dzięki wygranej z Cagliari utrzymał się na pozycji lidera Serie A. Cagliari utrzymuje się na przedostatniej lokacie.

Źródło: Twitter.com