(VIDEO) Po prostu dramat! Tak dziś grała Legia Warszawa “Festiwal pomyłek i niezrozumienia”

fot: YouTube
Opublikowane 12 grudnia 2021, 17:23
0
0

Legia Warszawa przegrała dzisiaj 1:0 w Płocku z miejscową Wisłą. Porażka ta sprawiła, że Wojskowi spadli…na ostatnią lokatę w lidze. Gra drużyny ze stolicy pozostawiła wiele do życzenia. Oto kilka sytuacji jakie miały miejsce w meczu.

Wisła Płock postawiła się dziś Legii Warszawa. Mogła prowadzić już w 24. minucie, ale Legionistów uratował wtedy Ślisz. W 38. minucie Nafciarze wykorzystali “prezent” od Lopesa. Gospodarze po jego błędzie wyszli z kontrą, a całą akcję wykończył Mateusz Szwoch.

Legii ciężko było cokolwiek zrobić skoro tego dnia rozgrywali piłkę w taki sposób…

Najlepsza sytuację do wyrównania Legioniści mieli w 60. minucie. Dogodnej sytuacji nie wykorzystał jednak Włodarczyk.

To 12 porażka Legii Warszawa w tym sezonie Ekstraklasy. W XXI wieku jeszcze żadna drużyna nie zdołała utrzymać się w lidze, gdy po 16 meczach miałaby aż tyle porażek.

Źródło: Twitter.com