Legia Warszawa ma nowego trenera! To nie Marek Papszun!

fot: YouTube
Opublikowane 13 grudnia 2021, 16:10
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Po wczorajszej rezygnacji ze stanowiska trenera przez Marka Gołębiewskiego, klub ze stolicy długo nie pozostał bez trenera. Stery po Gołębiewskim objęła postać związana z Legią od lat.

Wczorajsza porażka w Płocku z miejscową Wisła przelała czarę goryczy. Z funkcji trenera Wojskowych zrezygnował Marek Gołębiewski, a część zawodników na własnej skórze przekonała się, że cierpliwość kibiców już się skończyła.

Od dzisiaj obowiązki trenera do końca sezonu 2021/22 pełnić będzie Aleksandar Vuković. Na tym stanowisku rozpatrywano podobno także Leszka Ojrzyńskiego, lecz Serb w odróżnieniu od niego nie będzie musiał wdrażać się do drużyny.

Popularny Vuko trenersko z Legią związany był od 2015 roku. W latach 2005-2008 grał w stołecznym klubie, a sześć lat temu dołączył do drużyny jako trener młodzieży. Niedługo potem został asystentem pierwszego trenera, a w 2016 i 2018 roku chwilowo pełnił także funkcję pierwszego trenera.

Drużynę w pełni objął w 10 maja 2019 roku. Funkcję tą pełnił do 21 września 2020 roku. Mimo powołania Vukovicia plan ściągnięcia do Warszawy Marka Papszuna nadal jest aktualny. W obecnej sytuacji wszystko wskazuje jednak na to, że odbędzie się to dopiero po sezonie 2021/22.

Źródło: Legia.net

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments