niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaPiłka NożnaJest diagnoza dotyczący Piotra Zielińskiego! Wiemy kiedy wróci do gry

Jest diagnoza dotyczący Piotra Zielińskiego! Wiemy kiedy wróci do gry

Piotr Zieliński opuścił boisko po 20 minutach gry w meczu z Empoli. Polski zawodnik skarżył się na problemy z oddychaniem i został przewieziony do szpitala w celu wykonania szczegółowych badań. Teraz klub wydał komunikat o stanie jego zdrowia.

Sytuacja z Piotrem Zielińskim wyglądała niepokojąco. Zawodnik zgłosił niedyspozycję do dalszej gry, a w dodatku schodził trzymając się za klatkę piersiową.

Polaka zastąpił Lorenzo Insigne, lecz Napoli przegrało na własnym obiekcie 0:1 z Empoli. Na szczęście to był koniec złych informacji dla Napoli.

Badania nie wykazały, aby zdrowie Zielińskiego uległo znacznemu pogorszeniu. Polak podobno zmagał się w tym czasie z bólem gardła oraz kaszlem.

Włoskie media przekazały do informacji publicznej, że Piotr Zieliński zmaga się obecnie z zapaleniem oskrzeli i to właśnie ta dolegliwość była przyczyną ostatniego incydentu podczas meczu.

Polak ma być zdolny do gry w 2022 roku. Oznacza to, że pomocnik Napoli opuści wyjazdowe spotkanie z Milanem i domowy pojedynek ze Spezią. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zaprezentuje się 6 stycznia podczas wyjazdowego starcia z Juventusem Turyn.

Źródło: La Gazetta dello Sport

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.