Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Celebrował zdobytą bramkę, a potem wyleciał z boiska! Zobacz niecodzienną sytuację w Serie A

Opublikowane 14 grudnia 2021, 14:56
0
0

18-letni zawodnik AS Romy Felix Afena-Gyan cieszył się ze zdobytej bramki, po czym wyleciał z boiska. Co gorsza, jego bramka została cofnięta. Jose Mourinho nie krył swojej wściekłości z całej sytuacji. Zobacz, co wydarzyło się w końcowych minutach meczu Romy ze Spezią.

W meczu kończącym 17. kolejkę spotkań Serie A AS Roma podejmowała Spezię. Gospodarze zgodnie z planem wygrali ten mecz 2:0.

Wynik w 6. minucie spotkania otworzył Chris Smalling. Drugą bramkę w 56. minucie dołożył Roger Ibanez. Bramkę konktaktową w 64. minucie meczu mógł zdobyć Rey Manay, ale jego trafienie po konsultacji z VAR-em nie zostało uznane.

Bohater zajścia, które opisujemy w tym artykule, pojawił się na boisku w 64. minucie. Felix Afena-Gyan już po sześciu minutach swojej obecności na murawie został ukarany żółtą kartką za faul.

W trzeciej minucie doliczonego czasu gry otrzymał górną piłkę i mijając defensora Spezii, pomagał sobie ręką. 18-letni Ghańczyk cieszył się z bramki, lecz po chwili została ona anulowana. Na domiar złego sędzia po analizie VAR ukarał go drugą żółtą kartką. Trener Romy Jose Mourinho nie krył swojej złości.