(VIDEO) Gorąco w Śląsku Wrocław! “Kur*a zacznijcie w końcu grać” “Macie zapier*alać”

Opublikowane 14 grudnia 2021, 16:43
0
0

Śląsk Wrocław przegrał w Grodzisku Wielkopolskim 1:2 z Wartą Poznań. Po meczu niezadowoleni kibice, którzy wybrali na wyjazd, przeprowadzili “motywującą” rozmowę z graczami Śląska.

Warta prowadziła od 24. minuty, kiedy to bramkę zdobył Adam Zrelak. W 54. minucie wynik podwyższył jeszcze Konrad Matuszewski. Śląsk tego dnia stać było tylko na jednego gola, którego w 80. minucie strzelił Szymon Lewkot.

Dzięki tej wygranej Warta wyszła ze strefy spadkowej i obecnie plasuje się na 15 lokacie. Śląsk Wrocław spadł z szóstej na dziewiątą lokatę.

Słaba postawa zespołu z Dolnego Śląska może budzić złość wśród kibiców, tym bardziej że początek sezonu w wykonaniu wrocławian był naprawdę obiecujący. W pierwszych dziewięciu spotkaniach Ekstraklasy byli niepokonania, a w dodatku walczyli także w kwalifikacjach do europejskich pucharów.

Problemem Śląska przede wszystkim są wyjazdy. To właśnie w delegacji przegrali oni aż 5 spotkań. Od feralnej 10. kolejki, kiedy to przegrali na własnym obiekcie 0:4 z Lechem Poznań, wrocławianie wygrali tylko w Krakowie z Wisłą i na własnym obiekcie ze Stalą Mielec. W siedmiu pozostałych spotkaniach 6 razy przegrali i raz podzielili się punktami.

Wcześniej Śląsk odpadł także z Pucharu Polski, gdzie przegrał z Termalicą Nieciecza. Od tego czasu może skupiać się wyłącznie na lidze.

Na ostatni mecz do Grodziska Wielkopolskiego wybrała się spora grupa sympatyków Śląska. Po meczu postanowili oni przeprowadzić z piłkarzami “rozmowę motywującą”.

“Patrzcie ilu nas tu jest. To jest waszym kur*a obowiązkiem teraz tu się tłumaczyć z tej chu*owej gry. Reprezentujecie Śląsk Wrocław, macie obowiązek zapier*alać” – mówili z trybun kibice

“Kur*a zacznijcie w końcu grać! Jesteśmy waszymi kibicami, jesteśmy z wami na dobre i złe. Macie zapier*alać” – krzyczał do zawodników jeden z kibiców

Na koniec zawodnicy oddali koszulki grupie sympatyków, która wybrała się na wyjazd do Grodziska. Całą rozmowę można posłuchać poniżej:

To nie pierwsza taka sytuacja w ten weekend. W niedzielę cierpliwość kibiców skończyła się także w Legii Warszawa. O zajściach jakie miały miejsce po meczu Wojskowych z Wisłą Płock pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: YouTube.com