(VIDEO) Efekt nowej miotły już działa! Odmieniona Legia wygrywa z Zagłębiem!

fot: Screenshot
Opublikowane 15 grudnia 2021, 21:21
0
0

To pierwszy mecz Legii Warszawa pod wodzą powracającego Aleksandara Vukovicia. Dla Serba to już czwarte “nowe otwarcie”. Wojskowi na Łazienkowskiej wygrywają do przerwy 2:0.

Zagłębie Lubin podeszło do spotkania na Łazienkowskiej bez kompleksów. Miedziowi przeważali w pierwszych minutach, ale nie byli w stanie potwierdzić tego bramką.

Legia pierwszy celny strzał oddała dopiero w 21. minucie. Bartosz Slisz połasił się na uderzenie zza pola karnego, ale Hładun wybronił jego strzał.

W 26. minucie golkiper Zagłębie nie miał już jednak wiele do powiedzenia. Slisz posłał piłkę mierzoną na centymetry do Rafaela Lopesa, a ten skierował ją do bramki Miedziowych.

Zagłębie odpowiedziało strzałami w 30. i 32. ale wynik ani drgnął. Rezultat zmienił się dopiero w 39. minucie, kiedy to Yuri Ribeiro dośrodkował na głowę Rafaela Lopesa, a ten wpisał się na listę strzelców po raz drugi.