Piątek, 29 Marca, 2024

(VIDEO) Przyszedł Vuković i Legia Warszawa zaczęła grać! Pewna wygrana Wojskowych z Zagłębiem Lubin

fot: YouTube
Opublikowane 15 grudnia 2021, 22:24
0
0

Aleksandar Vuković zaliczył mocny powrót do Legii Warszawa. Stołeczny klub wygrał z Zagłębiem Lubin aż 4:0! Wojskowi opuścili też strefę spadkową.

Początek meczu należał do ekipy Zagłębia Lubin. Legia pierwszy strzał oddała dopiero w 21. minucie. Najwidoczniej Wojskowi potrzebowali tyle czasu, aby opanować stres i przejąć kontrolę nad spotkaniem.

W 26. minucie Bartosz Slisz świetnie wypatrzył Rafaela Lopesa i posłał do niego futbolówkę. Portugalczyk wykorzystał dograni i otworzył wynik spotkania.

Miedziowi próbowali odpowiedzieć, lecz ich próby z 30. i 32. nie przyniosły bramki. Gola i to drugiego tego dnia strzelił natomiast Rafael Lopes. Tym razem asystował mu Yuri Ribeiro. Piękne uderzenie z główki i było już 2:0!

Po powrocie na murawę Wojskowi uderzyli po raz trzeci. Dogrywał Josue, a Hładuna pokonał Tomas Pekhart. Nie minęło pięć minut, a już było 4:0! Do górnej piłki najwyżej wyskoczył Mateusz Hołownia.

Dzięki wygranej Legia Warszawa opuściła strefę spadkową. Obecnie Wojskowi zajmują 15 lokatę. W tym roku piłkarzy ze stolicy czeka jeszcze mecz z Radomiakiem Radom. To spotkanie rozegrane zostanie 19 grudnia o godzinie 17:30.