wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Wielka awantura na gali MMA! Zawodnik ogłosił, że może walczyć z...

(VIDEO) Wielka awantura na gali MMA! Zawodnik ogłosił, że może walczyć z każdym. Do klatki wbiegło 50 osób!

W Rosji podczas gali MMA doszło do ogromnej awantury. Kilkadziesiąt osób wbiegło do klatki i rzuciło się na siebie z pięściami.

Do zdarzenia doszło w sobotę 11 grudnia w Moskwie podczas gali World Ertaymash Federation w hali Dvorets Sporta Im. Ivana Yarygina. Niemal wszystkie pojedynki toczyły się pomiędzy zawodnikami reprezentującymi Uzbekistan i Kirgistan. Walczyli oni o miejsce w organizacji. Dla wielu z nich były to dopiero pierwsze zawodowe starcia.

Na karcie walk znalazł się pojedynek Namazjana Samieva z Uzbekistanu i Maksata Mamatzhana z Kirigistanu. Starcie zakończyło się zwycięstwem pierwszego z fighterów, który po wygranym pojedynku chwycił za mikrofon i wygłosił przemowę.

Jak podają rosyjskie media, fighter ogłosił, że jest gotowy zmierzyć się z każdym i zaprasza do klatki kolejnego przeciwnika. Z trybun wszedł inny zawodnik, a promotor WEF zdecydował, żeby zrobić face-to-face.

W pewnym momencie Samiev niespodziewanie uderzył rywala kolanem w głowę. Doprowadziło to do wielkiej awantury. Do klatki wbiegło kilkadziesiąt osób, które rzuciły się na Samieva i zaczęły go bić. Po chwili kibice okładali pięściami siebie nawzajem.

Część kibiców próbowała uspokoić wściekły tłum liczący ponad 50 osób, krzycząc – Jesteśmy braćmi! Co wy robicie? To jest sport, takie rzeczy się zdarzają!

Awantura trwała jednak kolejne kilka minut i została opanowana, dopiero gdy na miejscu pojawili się wezwani funkcjonariusze policji. Do sieci trafiło nagranie ukazujące, jak doszło do całego zamieszania.

Źródło: Twitter/bloodyelbow.com

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.