wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaFame MMAOkniński ostrzega Murańskiego: "Ja będę trenował Majewskiego, Muran już nie żyje. 52...

Okniński ostrzega Murańskiego: „Ja będę trenował Majewskiego, Muran już nie żyje. 52 lata na karku a on pcha się w gips”

Mirosław Okniński po raz kolejny zaczepił na swoich social mediach Jacka Murańskiego. Przy okazji dodał, że będzie przygotowywał Daniela Majewskiego do debiutu w organizacji FAME.

Podczas FAME 12 ogłoszono, że na jednej z kolejnych gal swój pojedynek stoczy Majewski. Celebryta wszedł do klatki, jednak został mocno wygwizdany. Następnie za kulisami skonfrontował się z Sylwestrem Wardęgą. Majewski m.in. poklepał YouTubera po twarzy, co mocno nie spodobało się Murańskiemu.

Jacek w ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco ogłosił, że to dopiero początek dymów z jego udziałem i na pewno zobaczymy, jak kolejne konflikty będą rozwiązywane w klatce. „Muran” przyznał, że po tym, co zobaczył, chciałby zmierzyć się właśnie z Majewskim.

Wystylizowany na jakiegoś totalnego odklejeńca, głupka. Idzie jakiś drugi gość, teraz wiem, że to był ten Wardęga z tej społeczności Wataha. Ten też Wardęga mikry chłopak przy tym przebranym ni to murzynie, ni to uciekinierze z Bronxu. Mikry chłopaczyna jeszcze do tego na kulach i jest przez tego przebierańca… Jakiś Majewski dziwoląg szarpie go za brodę i w poniżający sposób klepany po twarzy.

– No to, co mnie najbardziej zbulwersowało w ostatnim czasie to taka paskudna sytuacja. Nie dość, że wielki chłop przy tym mikrym Wardędze. Pomyślałem ciekawe, jakbym ja go tak poklepał. Ja bym poklepał tego dziwoląga po tych policzkach. Pewnie moglibyśmy się złapać. Ja mówię spontanicznie, co mnie ostatnio irytowało. Czy z tej mąki będzie chleb? Nie wiem.

Teraz do słów Murańskiego odniósł się Okniński, który zdradził, że ma przygotowywać Majewskiego do jego pierwszej walki w formule MMA. Trener jest przekonany, że gdyby doszło do wspomnianego pojedynku, to Jacek nie będzie miał najmniejszych szans.

Ja będę trenował Majewskiego, Muran już nie żyje. 52 lata na karku a on pcha się w gips w tym wieku fotel i kapcie, a nie walki – napisał na Facebooku i dodał – Łowca idzie po skórę Murana. Jeśli miałoby dojść do walki Majewski vs Muran, to Muran musi być w kagańcu, inaczej Majewski nie walczy, bo Muran mógłby ugryźć i zarazić wścieklizną.

Źródło: Facebook

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.