(VIDEO) Stadiony świata! Zobacz fenomenalny gol z Ekstraklasy!

Opublikowane 17 grudnia 2021, 18:59
0
0

Wisła Kraków prowadzi do przerwy 2:0 z Termalicą Nieciecza. Gol, który otworzył wynik tego spotkania, zapewne zostanie jeszcze długo zapamiętany przez kibiców Białej Gwiazdy. Zobacz, jak El Mahdioui trafił do bramki Słoników.

Napięcie w Wiśle wzrasta. Wyniki zespołu nie zadowalają kibiców, a Biała Gwiazda jest coraz bliżej strefy spadkowej. Dzisiejszy mecz z ostatnią Termalicą miał zmienić ten stan rzeczy i skierować Wisłę na odpowiednie tory.

Przy Reymonta to właśnie Biała Gwiazda od razu przejęła inicjatywę. Na potwierdzenie swojej dominacji musiała poczekać jednak do 23. minuty spotkania.

Matej Hanousek zgrał piłkę do Ashrafa El Mahdiuoiego, a ten popisał się fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego!

Termalica mogła odpowiedzieć w 39. minucie, ale Mesanović spudłował w dogodnej sytuacji. Zamiast tego pięć minut później Yaw Yeboah dał Białej Gwieździe drugą bramkę.

Źródło: Twitter.com