Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Kolejna piękna bramka w Ekstraklasie! Tak Kakabadze pogrążył Śląsk Wrocław!

fot: Screenshot
Opublikowane 18 grudnia 2021, 19:41
0
0

Śląsk Wrocław mierzył się dziś z Cracovią. To miał być mecz, w którym ekipa z Dolnego Śląska ponownie wejdzie na odpowiednie tory. Zamiast tego gospodarze zaliczyli trzecią już porażkę z rzędu!

Miejscowi próbowali szybko otworzyć wynik spotkania, lecz z ich starań nie wynikło nic konkretnego. Pasy swoich sił spróbowały w 17. minucie, ale Pelle van Amersfoot został powstrzymany przez Szromnika.

W 26. minucie bezbramkowy remis został utrzymany dzięki jednemu z obrońców Śląska, który wybił futbolówkę z linii bramkowej.

Nikt nie pomógł już Śląskowi w siódmej minucie doliczonego czasu gry. Wtedy Siplak dorzucił piłkę do Cornela Rapy, a ten głową wbił ją do bramki Szromnika!

Po przerwie zamiast wyczekiwanego przez kibiców wyrównania Śląska doszła kolejna bramka dla Cracovii. Otar Kakabadze przymierzył zza szesnastki i popisał się naprawdę efektowną bramką.

Gruzin tym samym zamknął wynik spotkania. Śląsk był dziś bezradny i mecz zakończył się wynikiem 0:2 na korzyść przyjezdnych.

Wrocławianie przegrali tym samym trzeci mecz z rzędu. Jak widać nie pomogła nawet “rozmowa motywacyjna” z kibicami po meczu w Grodzisku. Śląsk w ostatnich 10 spotkaniach doznał aż 7 porażek!

Zespół z Dolnego Śląska jeszcze niedawno był na ligowym podium. Obecnie plasuje się na 10 pozycji.