niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) 17-latek dał popis w LaLidze! Zobacz jego indywidualny popis

(VIDEO) 17-latek dał popis w LaLidze! Zobacz jego indywidualny popis

FC Barcelona mierzyła się wczoraj z Elche. Blaugrana zwyciężyła 3:2, a bramkę na 2:0 po indywidualnej akcji zdobył utalentowany Gavi.

Gavi to wychowanek FC Barcelony. Zawodnik ten jest graczem „szytym na miarę” Blaugrany. La Masia słynie bowiem z filigranowych zawodników, którzy prezentują znakomitę technikę.

17-letni Hiszpan idealnie to odwzorowuje. Młody zawodnik ma 173 centymetry wzrostu i dysponuje znakomitą techniką.

Gavi porwał się na indywidualną akcję, gdy Duma Katalonii prowadziła już 1:0. W 19. minucie zabawił się z defensywą Elche, a na końcu uderzył celnie na bramkę.

Młody Hiszpan podwyższył wynik i wywołał wrzawę na trybunach. Część kibiców wstała z miejsc, by oklaskiwać poczynania 17-latka.

Oto cała akcja Gaviego:

Do bramki Gavi w 85. minucie spotkania dorzucił jeszcze asystę przy bramce innego młodego zawodnika Dumy Katalonii Nico.

FC Barcelona ostatecznie wygrała z Elche 3:2. To była dopiero siódma wygrana Blaugrany w LaLidze. Duma Katalonii zajmuje obecnie siódmą lokatę, ale ma jeden mecz zaległy.

Źródło: Twitter.com