środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaBoksCiężki i brutalny nokaut! YOUTUBER Jake Paul zdemolował w rewanżu byłego mistrza...

Ciężki i brutalny nokaut! YOUTUBER Jake Paul zdemolował w rewanżu byłego mistrza UFC! (VIDEO)

Jake Paul nie ma sobie równych! Tym razem nie potrzeba było jednak pełnego dystansu. Tyron Woodley padł w 6. rundzie!

Pierwotnie 18 grudnia miało dojść do potyczki Jake Paul vs. Tommy Fury. Po miesiącach budowania napięcia Brytyjczyk zmuszony był wycofać się z walki z powodu złamanego żebra. Jak podał ojciec pięściarza, John Fury, stało się to po ataku jednego ze sparingpartnerów.

Gala nie została jednak odwołana. Na niewiele ponad 10 dni do akcji wkroczył Tyron Woodley. Były mistrz UFC w kategorii półśredniej był podwójnie zmotywowany – w sierpniu w swoim ringowym debiucie przegrał niejednogłośną decyzją z Jake’iem Paulem, a dodatkowo YouTuber obiecał mu dodatkowe 500 tys. dolarów w przypadku nokautu.

Jake Paul vs. Tyron Woodley 2

Woodley od początku zajął środek kwadratowego pierścienia. Szukał sierpa, chcąc zszokować świat szybkim KO. Jake Paul dobrze pracował prostymi, wykorzystując przewagę wzrostu. Do tego dokładał uderzenia na tułów „The Chosen One”, jednak w jego ciosach nie było wiele siły.

Drugą odsłonę to właśnie Jake Paul zaczął agresywniej. YouTuber ruszył z prawym hakiem, jednak pojedynek szybko zdominowały klincze. Tyron Woodley atakował korpus przeciwnika, przyjmując przy tym kilka uderzeń w kontrze. Niejednokrotnie jednak po pojedynczych prostych ze strony „The Problem Child” były mistrz UFC ratował się klinczem.

W trzeciej odsłonie Woodley rozpoczął wyprowadzać kombinacje, oponent jednak dobrze trzymał ciasną gardę. Poszły dwa proste, a chwilę później na czole Paula pojawiło się rozcięcie – zdaniem sędziego wywołał je przypadkowy łokieć ze strony „T-Wooda”. To właśnie Tyron dominował w tej rundzie trafiając rywala. Krew napływająca do oka zdecydowanie przeszkadzała w widoczności Jake’owi.

W kolejnej odsłonie Jake Paul za namową narożnika ruszał z kombinacjami lewy-prawy, trafiając oponenta w korpus. Tyron Woodley odpowiedział podbródkowym, następnie prawym prostym. „The Problem Child” pracował nad tułowiem przeciwnika. Przy jednym z klinczów YouTuber złapał Woodleya za głowę, a ten zrzucił go z siebie – niezła zapowiedź dla chcącego wystąpić w MMA Jake’a Paula.

W piątej rundzie Tyron Woodley znów punktował, jednak ponownie dużo było klinczu. Od drugiej odsłony publika coraz głośniej dawała znać, co sądzi o tego typu walce. Jake Paul atakował przeciwnika pojedynczymi ciosami, ten jednak często wyłapywał przeciwnika, aż otrzymał pytanie od sędziego: Będziecie walczyć? Tyron odpowiedział na to szybką kombinacją, ale rywal złapał go w klamrę.

6. odsłona rozpoczęła się od uderzeń na korpus Jake’a Paula. Ten odpowiedział trafiając Woodleya w tułów i głowę. „The Chosen One” trafił z bliska prawym, a chwilę później przyjął potężny prawy hak ze strony Jake’a Paula! Liczenie było niepotrzebne, „The Problem Child” zachowuje perfekcyjny rekord!

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze