(VIDEO) Napoli wygrywa w hicie Serie A! Zieliński dał asystę!

Opublikowane 19 grudnia 2021, 22:50
0
0

SSC Napoli ograło 1:0 AC Milan. Swój udział przy bramce dla Klubu Spod Wezuwiusza miał Piotr Zieliński.

W meczu rozgrywanym na San Siro przyjezdni zdołali otworzyć wynik spotkania już w 5. minucie meczu. Futbolówkę z rzutu wolnego wrzucił Piotr Zieliński, a do główki najwyżej wyskoczył Elif Elmas.

AC Milano próbował gonić wynik, ale próby Zlatana Ibrahimovicia z 18. minuty i Alessandro Florenziego z 34. nie przyniosły upragnionego rezultatu.

W drugiej połowie bramce Neapolitańczyków zagroził ponownie Ibrahimović oraz Junior Messias. Po stronie przeciwnej sztuka ta nie powiodła się także Andrei Petagnie.

W 90. minucie Franck Kessie skierował futbolówkę do bramki Napoli! Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, ponieważ sędzia po konsultacji z VAR-em anulował ją ze względu na spalonego.

Napoli dzięki wygranej wskoczyło na drugie miejsce, spychając z pozycji wicelidera właśnie ekipę Milanu.