Czwartek, 28 Marca, 2024

(VIDEO) Fantastyczne Derby Walencji! Zobacz najlepsze trafienia z tego szalonego meczu!

fot: Screenshot
Opublikowane 20 grudnia 2021, 23:03
0
0

Levante przegrało w derbach z Valencią 3:4. Gospodarze wygrywali do przerwy 2:1, ale ostatecznie musieli uznać wyższość swoich derbowych rywali.

W 21. minucie Jose Campana stanął na 11. metrze i uderzył z rzutu karnego. Golkiper Valencii wybronił jego uderzenie, ale dobitki nie dał już rady.

Trzy minuty później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Roger Marti.

Tuż przed przerwą Goncalo Guedes trafił gola kontaktowego.

Szybko, bo już po pięciu minutach od zmiany stron Carlos Soler wykorzystał jedenastkę podyktowaną dla Valencii. W 72. minucie ten sam zawodnik strzelił bramkę już z akcji.

W 85. minucie meczu było już 2:4! Po raz drugi tego dnia na listę strzelców wpisał się Goncalo Guedes.

Wynik spotkania ustalił zawodnik Levante, który w 92. minucie trafił do bramki Valencii. Tym zawodnikiem był Enis Bardhi.

To była trzecia wygrana Nietoperzy z rzędu. Levante w tym sezonie jeszcze nie wygrało i cały czas zajmuje ostatnią lokatę w tabeli.

Źródło: Twitter.com