(VIDEO) Barcelona znów traci punkty! Zobacz genialne rozegranie kornera przez Sevillę!

Opublikowane 21 grudnia 2021, 23:27
0
0

Sevilla w dzisiejszym hicie LaLigi zremisowała z FC Barceloną 1:1. Sevillistas utrzymali wynik, grając w osłabieniu przez ponad pół godziny!

Wynik spotkania w 32. minucie otworzył Alejandro Gomez. Argentyńczyk wykorzystał dobre dogranie Ivana Rakiticia. Barcelona była więc zmuszona gonić wynik.

Napór Blaugrany przyniósł rezultat tuż przed gwizdkiem na przerwę. Piłkę dorzucał Ousmane Dembele, a najwyżej do futbolówki wyskoczył Ronald Araujo.

W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany, ale obu ekipom brakowało konkretów. W 64. minucie Jules Kounde ujrzał czerwony kartonik i Sevilla była zmuszona grać prawie pół godziny o jednego mniej.

W końcówce swoich sił próbowali jeszcze Gavi i Ousmane Dembele. Ich wysiłki nie przyniosły jednak żadnego rezultatu.

Sevilla na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan nadal pozostaje niepokonana. Duma Katalonii zremisowała w tym sezonie LaLigi po raz siódmy. Blaugrana pozostaje więc na siódmej lokacie. Do szóstego Realu Sociedad traci jedno oczko.