Czwartek, 28 Marca, 2024

(VIDEO) Trzy bramki w 10 minut! Co za mecz w LaLidze! Real Madryt triumfuje w Bilbao!

fot: YouTube
Opublikowane 22 grudnia 2021, 23:29
0
0

Real Madryt wygrał 2:1 na San Mames z Athleticiem Bilbao. Kibice oglądali niesamowicie dynamiczny początek, w którym padły wszystkie trzy bramki.

W meczu Athletic Bilbao – Real Madryt kluczowe okazało się pierwsze 10 minut spotkania. To właśnie wtedy padły wszystkie trzy bramki.

Strzelanie już w 4. minucie rozpoczął Karim Benzema. Francuz uderzył z narożnika pola karnego i nie dał szans na obronę Agirrezabaladze.

Po trzech kolejnych minutach Królewscy prowadzili już 0:2. Ponownie na listę strzelców wpisał się Karim Benzema. Tym razem pokonał on golkipera miejscowych w sytuacji sam na sam.

Ohian Sancet w 10. minucie spotkania strzelił gola kontaktowego. Hiszpan popisał się ładnym technicznym strzałem z okolic szesnastego metra.

Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło. W drugiej połowie najbliżej pokonania bramkarza byli Eden Hazard (dla Realu) i Inaki Williams (dla Athleticu).

Dla Realu Madryt to 14 wygrana w tym sezonie LaLigi. Zespół Basków poniósł natomiast dopiero piątą porażkę.