Najman ostro o Wrzosku! „Nie wiem, czy nie jest za słaby na MMA-VIP. Ja bym go widział z…”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 grudnia 2021, 17:26
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Marcin Najman w mocnych słowach wypowiedział się o Marcinie Wrzosku. Stwierdził, że jest słabym zawodnikiem, którego pokonaliby freak fighterzy.

„Polish Zombie” aktualnie ma za sobą słabszy okres. W ostatnim 7 walkach wygrał jedynie dwa razy. Ostatnie starcie stoczył jednak nie w formule MMA, a w boksie i w main evencie gali FAME 12 zmierzył się z freakiem Kasjuszem Życińskim.

Z powodu przegranej został wyrzucony z organizacji KSW i aktualnie nie jest związany z żadną federacją. Być może ponownie zobaczymy go w FAME. Fighter rzucił wyzwanie Piotrowi Szelidze, jednak ten odrzucił propozycję pojedynku. Jeśli Wrzosek chce powrócić do KSW, najpierw musi się odbudować i wygrać kolejne pojedynki.

Marcin Najman nie widzi jednak na to szansy. Włodarz MMA-VIP stwierdził, że „Polish Zombie” jest za słaby, żeby mierzyć się z zawodnikami walczącymi w jego federacji.

Konflikt pomiędzy „El Testosteronem” i Wrzoskiem trwa już od lat. Wielokrotnie mogliśmy usłyszeć ostre wypowiedzi, czy przeczytać wpisy, w których obrażali i atakowali siebie nawzajem.

Marcin Najman ponowie uderzył w byłego zawodnika KSW, gdy na kanale „Ebe Ebe” odpowiadał na pytania widzów:

– No za słaby był, no nie nadaje się. Teraz jedyne co, nie wiem, czy do MMA VIP… czy nie jest za słaby na MMA VIP. Już do KSW wiadomo, że jest za słaby, a do MMA VIP no tak od bólu, może, może. Ja bym go widział z Daro Lwem. Chociaż Darek miał ostatnio dobrą walkę, nabrał wiatru w żagle, a ten jest po tej porażce… Może Lew za mocny. Niech się odbuduje najpierw na Bonusie.

– Jeżeli da radę w ogóle, Bonus też trenuje nie. Jeszcze co do Wrzoska można pomyśleć, czy nie zestawić go ze ”Szczeną”, jeżeli by mu wpi**dolił ”Szczena” bo to też wielce prawdopodobne to dalibyśmy mu ostatnią szansę z Polskim Kenem. A jakby sobie z nim nie poradził to Mua Boy by go ku**a rozszarpał, tak widzę przyszłość Wrzoska.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments