(VIDEO) Piotr Szeliga ostro odpowiada Marcinowi Wrzoskowi! „Bezrobotny zawodowiec szuka atencji… przegrałeś z menelem!”

fot. Instagram / YouTube screenshot
Opublikowane 23 grudnia 2021, 10:07
przez FW
0
0
2 komentarze

Szykuje się kolejny konflikt w FAME MMA? Pomimo kilkukrotnych zapewnień Piotra Szeligi, że darzy Marcina Wrzoskiem dużym szacunkiem były zawodnik KSW postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się na temat „Szeliego” nazywając go „wielkim sterydem” oraz poruszając kwestie słów wypowiadanych przez freak fightera mówiąc, że to „farmazony”. Teraz Piotr Szeliga postanowił odpowiedzieć!

Marcin Wrzosek nie jest już zawodnikiem największej europejskiej organizacji MMA po tym, jak na ostatniej gali FAME 12 przegrał z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Przyszłość „Polish Zombie” jest niepewna i tak naprawdę nikt nie wie w jakiej federacji może zawalczyć. Współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski powiedział, że aktualnie nie jest możliwy jego powrót w ich szeregi.

Kibice obstawiali transfer do Fight Exclusive Night, gdzie propozycję i zaproszenie Wrzoskowi złożył prezes Paweł Jóźwiak.

Pomimo wszystkich przeciwności najbardziej prawdopodobny scenariusz to przedłużenie kontraktu Marcina Wrzoska z federacją FAME. Były zawodnik KSW, pomimo porażki z „Don Kasjo” chce iść za ciosem i nie widzi problemu, aby znowu wejść do klatki największej freakowej organizacji.

Piotr Szeliga zawalczy z Marcinem Wrzoskiem?

W jednym z ostatnich komentarzy Wrzosek odpowiedział swojemu kibicowi, który zaproponował, aby ten zawalczył z Piotrem Szeligą. Wrzosek nie czekał długo i od razu zdradził, że sam zaproponował starcie „Szeliemu”, jednak ten miał odrzucić propozycję.

Wrzosek podkreślił, że byłby to ciekawy pojedynek ze względu na ostatnie wypowiedzi Szeligi. Freak fighter bowiem skomentował sytuację, do której doszło na gali FAME 12. „Polish Zombie” po porażce zaatakował kibica, który krzyczał w jego kierunku obraźliwe słowa. ZOBACZ NAGRANIE: Marcin Wrzosek ruszył na kibica po przegranej z Don Kasjo! 

Zaproponowałem taki pojedynek FAME MMA i Boxdelowi, ale druga strona odmówiła. Wielki steryd vs zawodnik MMA, Dawid vs Goliat według mnie to ciekawe starcie, szczególnie, że gadał jakieś farmazony o mnie w internecie, więc czemu nie. Oczywiście, że walki z prawdziwymi fighterami również nadal mnie interesująca – napisał w mediach społecznościowych.

Piotr Szeliga odpowiada

Szeliga postanowił odnieść się do wypowiedzi byłego zawodnika KSW.

„Widzę, że bezrobotny zawodowiec, który kompletnie nie jest targetem federacji, do której należę szuka atencji w Internecie. Bardzo Cię lubiłem, szanowałem, ale kompletnie… w tym momencie nie zgadzam się z tym co napisałeś. Wręcz śmiem twierdzić, że to co napisałeś sam sobie wyimaginowałeś.” – rozpoczął „Szeli”.

Dlaczego? Jeżeli chodzi o farmazon, o którym mówisz. Wygaduje farmazony i chcesz się ze mną bić. Zróbmy mały backup tego co się działo na gali. Wszyscy widzieliśmy, a ja skomentowałem całą sytuację. Mogłem to zrobić w innych słowach, ale farmazonu tam żadnego nie było. Za to farmazonem jest to, co Ty napisałeś. Napisałeś w komentarzu, że zaproponowałeś mi walkę i ja się obsrałem. Czytając to przeszkodziłem swojemu managerowi w wakacjach. Artur [przyp. red. Artur Gwóźdź] musiałem tą sytuację wyjaśnić.”

„Zadzwoniłem do Artura i spytałem, czy mieliśmy taką sytuację, że FAME zaproponowało nam walkę z Marcinem Wrzoskiem. Bo pisze tutaj, że dostaliśmy taką propozycję. Popatrzył na mnie jak na debila i powiedział, że w ogóle nie było rozmowy na ten temat. Wniosków jest kilka. Farmazonem jest to co Ty napisałeś, a nie to co ja powiedziałem. Po drugie chciałbyś zawalczyć dla FAME’u, bo żadna inna federacja nie da ci takich pieniędzy i zasięgu. Po trzecie KSW się na Ciebie wypięło, bo przegrałeś z freakiem, przegrałeś z jak Ty nazwałeś Kasja? Menelem. Przeje***eś z menelem. Więc ogólnie dywagując to Marcin nie ma problemu, jak federacja sobie zażyczy i dobrze zapłaci masz moje słowo, że do tej walki dojdzie. Do stracenia nie mam nic, jestem freakiem, robię to 1.5 roku. Jestem jak mnie nazwałeś przerośniętym sterydem, no widzisz Kasjusz był menelem. A Ty jesteś fighterem. Nawet śmiem twierdzić, że światowej klasy fighterem (…) w każdym bądź razie jeśli zostaną mi rzucone rękawice w postaci aneksu do kontraktu to na pewno mój podpis zostanie złożony. Stawię się w ustalonym terminie do walki z Tobą (…).” – powiedział Szeliga.

Przypominamy, że wszystkie gale FAME MMA obstawisz wyłącznie w BetClic. Wystarczy otworzyć konto tutaj, a na start otrzymasz cashback do 550 zł.

Instagram / Piotr Szeliga

Kto Waszym zdaniem wygrałby pojedynek – Piotr Szeliga vs Marcin Wrzosek?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO