środa, 26 stycznia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaArkadiusz Milik w nowym klubie? Już zimą może spełnić swoje marzenie!

Arkadiusz Milik w nowym klubie? Już zimą może spełnić swoje marzenie!

Wiele wskazuje na to, że układ Olympique Marsylia a Arkadiusz Milik musi dobiec końca. Bardzo możliwe, że stanie się to już w styczniu. Na Polaka jest bowiem chętny z Serie A.

Arkadiusz Milik niedawno wrócił do gry po kontuzji. Polak nie do końca spełnia oczekiwania francuskiego klubu i wiele wskazuje na to, że wkrótce zmieni otoczenie.

Formalnie Milik cały czas jest graczem Napoli, które to wypożyczyło go w zeszłym roku do Marsylii. Olympique ma w umowie zapisaną klauzulę o obowiązku wykupienia Polaka po zakończeniu wypożyczenia.

Bardzo możliwe jest jednak to, że do tego wykupu nigdy nie dojdzie. Swoje zainteresowanie usługami Polaka wyraził bowiem Juventus Turyn. 27-letni już dawno otwarcie mówił o chęci gry dla Starej Damy.

Wcześniej drogi Polaka i Juventusu nie zeszły się, ale teraz może być zupełnie inaczej. Klub chce wypożyczyć na krótki okres zawodnika, którego potem będzie mógł ewentualnie kupić. Milik wydaje się więc być idealną opcją do tego typu transakcji.

Źródło: WP Sportowe Fakty

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Bayern Monachium gotowy sprzedać Lewandowskiego! Wiemy ile musi zapłacić chętny klub

0
Robert Lewandowski mimo 33 lat na karku cały czas prezentuje znakomitą formę. Bayern Monachium nie chce pozbywać się polskiego napastnika, lecz ma już plan co zrobi w przypadku fiaska negocjacji nowego kontraktu.