niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaArkadiusz Milik w nowym klubie? Już zimą może spełnić swoje marzenie!

Arkadiusz Milik w nowym klubie? Już zimą może spełnić swoje marzenie!

Wiele wskazuje na to, że układ Olympique Marsylia a Arkadiusz Milik musi dobiec końca. Bardzo możliwe, że stanie się to już w styczniu. Na Polaka jest bowiem chętny z Serie A.

Arkadiusz Milik niedawno wrócił do gry po kontuzji. Polak nie do końca spełnia oczekiwania francuskiego klubu i wiele wskazuje na to, że wkrótce zmieni otoczenie.

Formalnie Milik cały czas jest graczem Napoli, które to wypożyczyło go w zeszłym roku do Marsylii. Olympique ma w umowie zapisaną klauzulę o obowiązku wykupienia Polaka po zakończeniu wypożyczenia.

Bardzo możliwe jest jednak to, że do tego wykupu nigdy nie dojdzie. Swoje zainteresowanie usługami Polaka wyraził bowiem Juventus Turyn. 27-letni już dawno otwarcie mówił o chęci gry dla Starej Damy.

Wcześniej drogi Polaka i Juventusu nie zeszły się, ale teraz może być zupełnie inaczej. Klub chce wypożyczyć na krótki okres zawodnika, którego potem będzie mógł ewentualnie kupić. Milik wydaje się więc być idealną opcją do tego typu transakcji.

Źródło: WP Sportowe Fakty

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Usunięty fragment vloga High League! Marcin Dubiel obraża dziennikarza! „Hieną...

0
Federacja High League dodała na swój kanał vlog z pierwszej konferencji promującą galę High League 4. Niedługo potem usunęła wideo, po czym wstawiła je ponownie bez jednego fragmentu - który jednak pozostał w Internecie.