piątek, 20 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaPaulo Sousa nie dogadał się z Kuleszą! Portugalczyk odrzucił propozycję PZPN-u!

Paulo Sousa nie dogadał się z Kuleszą! Portugalczyk odrzucił propozycję PZPN-u!

Podczas niedawnych rozmów Cezary Kulesza zaproponował, aby do sztabu prowadzonego przez Portugalczyka dołączył polski trener. Paulo Sousa, nie zgodził się jednak na ten ruch.

Obecnego szkoleniowca reprezentacji Polski nie wybierał Cezary Kulesza, a Zbigniew Boniek, który na początku 2021 roku pełnił jeszcze funkcje prezesa PZPN.

Nie da się ukryć, że współpraca na linii Sousa – Kulesza nie przebiega idealnie. Niemniej jednak obecny prezes zapowiedział, że Portugalczyk będzie prowadził reprezentację do końca eliminacji i w ewentualnym turnieju mistrzostw świata.

Teraz gdy pojawił się temat wcześniejszego rozstania się Sousy z kadrą Polski, stosunki te na pewno się nie poprawią. O tym, gdzie ma przenieść się portugalski szkoleniowiec, pisaliśmy TUTAJ.

PZPN w przypadku zerwania umowy może ubiegać się o odszkodowanie od Sousy. Ten na całej transakcji nie straci jednak wiele, ponieważ w nowym klubie czeka go wyższa pensja niż ta, którą zapewnia mu reprezentacja Polski.

Sousa stracił w oczach kibiców, podejmując nietrafione decyzje, które skutkowały porażką z Węgrami i brakiem rozstawienia w barażach. Jak się teraz okazuje, podczas grudniowego spotkania z Cezarym Kuleszą Portugalczyk również postawił na swoim.

Źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze