niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaHistoria się powtórzyła! To kolejny taki "numer" Paulo Sousy

Historia się powtórzyła! To kolejny taki „numer” Paulo Sousy

Paulo Sousa, po raz kolejny rozstaje się ze swoimi pracodawcami w nieprzyjemnych nastrojach. Sytuacja jak w przypadku reprezentacji Polski zdarzyła mu się stosunkowo niedawno w Girondis Bordeaux.

Portugalczyk w 2019 roku przejął Girondis Bordeaux. Był wtedy sowicie wynagradzany, chociaż wyniki sportowe „Żyrondystów” pozostawiały wiele do życzenia.

Minęło półtora roku bez żadnych sukcesów, lecz włodarze nie mieli zamiaru zwalniać przedwcześnie Sousy. Jak się jednak okazało portugalski szkoleniowiec, miał już inne plany.

W 2020 roku pandemia spowodowała, że przez trzy miesiące futbol stał w miejscu i nie rozgrywały się żadne mecze w najważniejszych ligach. Po tej przerwie Sousa wrócił do pracy tylko po to, aby oznajmić, że chce odejść!

Co więcej, Sousa zażądał także wypłacenia odszkodowania za przedwczesne zerwanie kontraktu, który sam chciał zakończyć. Kwota sporu wyniosła wtedy aż 3,4 mln euro!

To dużo, ale Portugalczyk w Bordeaux zarabiał więcej niż w reprezentacji Polski. We Francji mógł liczyć na 280 tysięcy euro miesięcznie. To cztery razy więcej niż zarabia obecnie!

Cała sytuacja dobrze opisana jest na poniższym tweecie:

Źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Usunięty fragment vloga High League! Marcin Dubiel obraża dziennikarza! „Hieną...

0
Federacja High League dodała na swój kanał vlog z pierwszej konferencji promującą galę High League 4. Niedługo potem usunęła wideo, po czym wstawiła je ponownie bez jednego fragmentu - który jednak pozostał w Internecie.