Nagły zwrot akcji! Flamengo zrezygnuje z Paulo Sousy? Pojawił się mocniejszy kandydat!

Paulo Sousa może odejść z reprezentacji Polski po Euro 2020! Sensacyjne doniesienia z Włoch
Fot. YouTube
Opublikowane 28 grudnia 2021, 11:45
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Paulo Sousa, postanowił zrezygnować z pracy w reprezentacji Polski na rzecz brazylijskiego Flamengo. Jak się teraz okazuje, jego miejsce może zająć inny portugalski szkoleniowiec.

Priorytetem na liście życzeń Flamengo był Jorge Jesus. Były już trener Benfiki Lizbona miał jednak wyższe wymagania finansowe niż Sousa, a także cały czas był związany z lizbońskim zespołem.

Ten stan rzeczy zmienił się jednak dzisiaj. Jorge Jesus opuści Benfikę za porozumieniem stron. Portugalczyk prowadził klub od 3 sierpnia 2020 roku.

Jest to zła informacja dla Paulo Sousy, ponieważ we Flamengo dobrze znają Jesusa. Portugalczyk trenował już ten klub od czerwca 2019 do lipca 2020 roku. Z Flamengo zdobył mistrzostwo i Superpuchar Brazylii. Sięgnął także po Copa Libertadores.

Po stronie Jesusa są także kibice zespołu, którzy nieprzychylnie wypowiadają się na temat Sousy. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Jeżeli Flamengo zdecyduje się zakontraktować Jorge Jesusa, Sousa zostanie z niczym. Wcześniej prowadził on także rozmowy z Internacionalem Porto Alegre, ale ten klub zrezygnował z usług Portugalczyka.

Źródło: Twitter.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments